Su draugu iš užsienio aplankyk šią vasarą Maironio lietuvių literatūros muziejų bei jo padalinius NEMOKAMAI!

Per darbų kalnus ar dėl kitų priežasčių taip ir neteko aplankyti ryškiausio Kauno kultūros židinio – Maironio lietuvių literatūros muziejaus ir jam priklausančių padalinių: Salomėjos Nėries, Juozo Tumo-Vaižganto, Juozo Grušo, Balio ir Vandos Sruogų bei Vaikų literatūros muziejų?

Tik šią vasarą išskirtinė galimybė aplankyti net šešis muziejus nemokamai: tiesiog birželio 2 – rugpjūčio 29 dienomis užsuk pas mus su draugu iš užsienio!

Kadangi vasara atostogų, kelionių ir nuotykių metas, raginame ne tik lankyti svečias šalis, bet ir į gražų vasarišką Kauną pasikviesti bičiulių iš kitų užsienio šalių, atsivesti kartu į muziejų, supažindinti su nacionaline literatūra, istorija, architektūros paminklais bei meno kūriniais.

Maironio lietuvių literatūros muziejuje galėsite pamatyti ne tik originalių poeto baldų, parsivežtų iš Peterburgo ar gamintų lietuvių meistrų rankomis, asmeninių daiktų, meno kūrinių, bet ir unikalius „Pavasario balsų“ leidimus, pasivaikščioti po šimtametį sodą miesto centre, nusileisti į XV–XVI a. rūsius.

J. Tumo-Vaižganto memorialinis butas-muziejus nustebins autentiška namų aplinka, jaukumu, vaižgantiška dvasia.

J. Tumo-Vaižganto memorialinis muziejus
J. Tumo-Vaižganto memorialinis muziejus

Vaikų literatūros muziejus pakvies grįžti į vaikystę, prisiminti skaitytas ir atrasti naujas pasakas, pakilti kosminiu laivu, piešti ir rašyti mirioramoje.

S. Nėries memorialinis muziejus atvers originalios, stilingos ir savotiškos vilos tamsaus miško fone ant marių kranto duris, užliūliuos Salomėjos Nėries eilėmis.

V. ir B. Sruogų namuose-muziejuje išvysite dalį asmeninės bibliotekos, rašomąją mašinėlę, senovinio stiliaus rašomąjį stalą, prie kurio gimė daugelis rašytojo kūrinių… Ir tai – tik nedidukė dalis eksponatų, nustebinsiančių savo epochiniu alsavimu.

J. Grušo memorialiniame muziejuje kviečiame apžiūrėti specialiai įrengtą Barboros salę ir daugiau apie J. Grušo dramų pastatymus sužinoti teatrinėje ekspozicijoje.

Akcija nemokamai aplankyti muziejų galioja dviems asmenims.

Įprastinė bilieto kaina vienam asmeniui: Suaugusiajam – 2 Eurai; Moksleiviui, studentui, pensininkui – 1 Euras.

Iki susitikimo!