Tarptautinės teatro dienos proga „Kito Kampo“ aktoriai atvirai prakalbo apie sau mestą iššūkį

Pagaliau po daugiau nei dviejų mėnesių repeticijų Tarptautinės teatro dienos proga vienintelio profesionalaus improvizacijų teatro „Kitas Kampas“ aktoriai išlindo į viešumą ir prašneko apie tai, kokias duris jie ketina atverti.

Nors „Kito Kampo“ improvizacijų šou, atrodo, neišsemiami, o žiūrovai kaskart užsėda visas vietas salėje, scenos profesionalai nusprendė išeiti iš savo komforto zonos ir kuria pirmąjį improvizacijos spektaklį „Durys”.

Profesionalūs teatro aktoriai kalba apie iššūkį sau:

https://www.youtube.com/watch?v=drkjcdi6qC0&

„Istorija, kurią vaidins aktoriai, o žiūrovai padės ją kurti, bus kaskart skirtinga – vienąkart virsdama komedija, kitąkart – tragedija, trečią sykį – farsu, ir taip toliau“, – sako po repeticijų krušos kalbiausias teatro aktorius Kirilas Glušajevas.

Aktoriai sutartinai sako, kad nieko panašaus jie nėra darę. Taip pat ir Lietuvoje nieko panašaus nėra vykę – spektaklis bus sukurtas pagal žiūrovų pageidavimus be jokių repeticijų ar pjesės tiesiai prieš jų akis.

improvizacijos teatras kitas kampas

„Durys” yra perėjimas į kitą profesionalumo lygį bei kitą kūrybiškumo etapą“, – rimtai ir trumpai kalba aktorius Audrius Bružas.

Iki šiol improvizacijos teatro „Kitas Kampas“ trupė meistriškai kurdavo spektaklius, sudėliotus iš trumpų etiudų. Šiandien teatro aktoriai yra pasirengę šturmuoti aukščiausią improvizacijos žanro pakopą: per pusantros valandos sukurti vientiso siužeto spektaklį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *