Kada vartojimo paskolos atostogoms – tikrai prasmingos

vartojimo paskola
Yra paskola buto remontui, yra  ir paskolos automobiliams arba paskola automobilio taisymui, bet yra ir vartojimo paskolos, kurios turi mažiausiai apibrėžtą paskirtį ir šią žino tik tas, kas skolinasi. Gali būti, kad vartojimo paskolos kažkam reikia tiesiog atostogoms. Atrodo lengvabūdiška? Anaiptol. Geros atostogos gyvenime gali būti labai reikšmingas ir daug grąžos suteikiantis dalykas. Štai keletas pavyzdžių.

Skolinatės vestuvinei kelionei

Viena iš situacijų, kada pakeliauti ir paatostogauti tikrai norėsis, net jeigu tam pradžioje bus paimta vartojimui paskola, tai bus vestuvės. Viskas priklauso nuo situacijos. Jeigu jaunavedžių planuose pirmame prioritetų sąraše nėra iš visų sukrapštytų pinigų pirkti būsto ar kito brangaus dalyko, jeigu viskas kaip ir padaryta, vestuvėms irgi sutaupyta, tik kelionei nelikę, tikrai nieko tokio, jeigu pasiskolinsite vestuvinei kelionei. Juo labiau, kad šią tikriausiai planuosite ir jai taupysite gerokai iš anksto. Pirksite bilietus, užsakysite viešbučius ir pan. Tai jums bus svarbu. Tuomet norėsite, kad vestuvinė kelionė būtų ideali. Pasiskolinsite bent jau tiems visiems bilietams. Juk visi žino, kad per vestuves giminaičiai ir draugai pagal galimybes stengiasi padovanoti pinigų. Kai kas sako – pirmai pradžiai. Kiti tai vadina kraičiu. Treti tiesiog jaučia pareigą bent iš dalies padengti šventės išlaidas. Taigi, nieko keisto, kad po vestuvių tikroji pirmoji naktis šiais laikais yra vokelių praplėšimas ir dovanų suskaičiavimas. Veikiausiai jau numatote, kad taip nutiks, dėl to pasiskolinę vestuvinei kelionei, dar jai neprasidėjus jau, ko gero, galėsite pasimėgauti kelione.

Atostogos reikalingos reabilituotis ligos metu

Atostogų prireikia ne tik ilgai dirbus, bet ir kurį laiką prasirgus. Štai paskola prireikus pinigų atostogoms po ligos gali būti teisingas pasirinkimas. Kartais labai gerai ir į sveikatą išvažiuoti kur nors pravėdinti plaučius ir mintis, susidėlioti planus. Palaužia ir fizinės, ir psichinės ligos, o reabilitacija priklauso nuo mūsų pačių, gydytojai už mus visko nepadarys. Patys nuspręsime, ar dar neatsigavę pulsime prie darbų, ar leisime sau sustiprėti, pailsėti sanatorijose, pušynuose, SPA įstaigose, baseinuose, pajūry ar kur nors šiltesniuose kraštuose. Jeigu žinome, kad to mums būtinai reikia, tai ir pasiskolinus pinigų galima sau leisti.

Nežinote, ką daryti su savo gyvenimu – reikia stabtelėti

Kartais reikia atostogų, kurias vadiname „break’u“. Galbūt reikia atsigauti po netekties, po didžiulių nesklandumų karjeroje, po išsiskyrimo ar kitų gyvenimą sujaukiančių, aukštyn kojomis apverčiančių dalykų. Tada vartojamoji paskola mažiausiomis palūkanomis gali pasitarnauti tam kad galėtume trumpam pailsėti, nuo visko atsigauti, persidėlioti mintis.

Tveriate paskutines dienas esamame darbe

Taip pat trumpalaikė paskola gali padėti ir tada, kai vis dar dirbate, dar turite ištverti paskutines darbo dienas, tačiau jau tiesiog nebegalite. Gal laukiate, kol kelių savaičių bėgyje pasikeis vadovybė, gal pasikeis jūsų projektas, o gal tuojau išeisite į motinystės atostogas, tačiau dar turite šiek tiek pakentėti, o gal reikia pratempti dar kelis mėnesius, kad turėtumėte reikiamą stažą. Tada pasiskolinę pinigų galite leisti sau komfortabiliai atostogauti, nebijant, kad neturėsite už ką duonos nusipirkti. Visgi, visais atvejais, skolintis būtina atsakingai, apgalvojant visus už ir prieš, tiksliai žinant, ką ir kodėl darote.

Skolinkitės atostogoms, jei:

  • Žinote, kaip vėliau pinigus grąžinsite;
  • Net ir pasiskolinę, pinigus stengsitės leisti saikingai;
  • Mąstote į priekį, o ne tik gyvenate šia diena.