Vasara nenumaldomai artėja: ką būtina įsigyti ir kaip sutaupyti?

Visos moterys prieš kiekvieną sezoną mėgsta atsinaujinti, tačiau dažnai tam išleidžiame daugiau pinigų negu planavome. Jei nenorite išeikvoti visų turimų santaupų, kūrybiškai planuokite pirkinius. Apžvelgus spintą ir mados žurnalus, susidarykite drabužių, kurių norėtumėte, sąrašą. Tuomet galvokite su kokiais turimais drabužiais galėsite juos nesunkiai derinti. Suknelės – geriausias sprendimas skubančioms ir mėgstančioms eleganciją. Dažniausiai kitus drabužius: kelnes, palaidines, švarkus, megztinius, sijonus, reikia labai derinti tarpusavyje, o apsivilkai suknelę, radai tinkančius aksesuarus ir jau pasiruošusi. Niekas nepaneigs, jog suknelės yra puikus pasirinkimas tiek į darbą, tiek vykstant atostogauti.

Žinoma, vasarą neišsiversime be maudymosi kostiumėlio. Kitos neįsivaizduoja, kaip galima visą sezoną pasitenkinti tik vienu – tačiau, jei norime sutaupyti, geriau įsigyti vieną kokybišką kostiumėlį, kuris nenubluks ir neišsitemps. Galbūt, jis pasitarnaus dar ir kitais metais.

Vasarą labai svarbu pasirinkti tinkančią avalynę, kuri nespaus ir netrins kojų. Jei piniginė leidžia, verta įsigyti dvejas basutes: pirmosios pasitarnaus kasdien, vykstant prie ežero, jūros, o kitos – puošnesnės, bus skirtos įvairioms šventėms, kurios vasarą būna išties dažnai. Jei biudžetas mus riboja, renkantis basutes verta pagalvoti, kad jos gražiai atrodytų ir prie suknelių, ir prie kelnių.

Skrybėlė, įsiveržusi į mados pasaulį prieš kelerius metus, neapleidžia savo pozicijų ir yra vienas reikalingiausių aksesuarų vasarą. Ji net tik saugo nuo organizmo perkaitimo, bet ir paslepia veidą, plaukus nuo tiesioginių saulės spindulių.

vasara artėja
www.popsugar.com nuotr.

Vasarą dažnai vykstame prie ežerų, jūros, kur su savimi norime pasiimti išties nemažai daiktų. Dėl to svarbu įsigyti patogų krepšį. Kadangi jį dažnai dedame ant žemės, todėl geriau, kad jis būtų tamsių spalvų. Dažniausiai tokie krepšiai būna užsegami su viena sagute, tačiau jeigu nenorite pamesti svarbių dalykų, ieškokite krepšio su užtrauktuku.

Vasarą, ne mažiau negu žiemą, svarbu naudoti tinkamą kosmetiką. Mūsų oda, plaukai šiuo sezonu jaučia stiprų saulės, vėjo, jūros vandens poveikį, todėl svarbu juos kruopščiai saugoti nuo šių veiksnių. Taigi, reikia įsigyti specialių kondicionierių, kurie apsaugo plaukus nuo žalingo aplinkos poveikio, ir kremų veidui bei kūnui, kurie saugo nuo žalingų saulės spindulių. Vėžinių susirgimų kasmet daugėja. Daugelis iš mūsų visai to nepaiso ir toliau be jokių apsaugos priemonių daug laiko praleidžia būdami saulės atokaitoje. Geriausias saulės žalos įrodymas – raukšlės. Žinoma, jos neatsiranda per vieną naktį, tačiau tiek gatvėje, tiek internete galima pamatyti, kaip atrodo moterys, jaunystėje mėgusios per stipriai pasilepinti saulėje. Deja, jų oda būna stipriai išsausėjusi, jos turi daugiau raukšlių, negu bendraamžės, kurios saugiai mėgaudavosi saule ir naudojo apsauginius kremus.

Kaip kosmetikos priemonė gali būti naudojamas ir kokosų aliejus. Jį verta įsigyti, nes tai labai universalus produktas, kuris tinka ne tik maisto gaminimui, bet ir įvairioms grožio procedūroms. Taip sutaupysite, nes jį galima naudoti kaip makiažo valiklį, kūno, veido, rankų, lūpų drėkiklį, odos šveitiklį ar plaukų kaukę. Vasarą mūsų plaukai ir oda gali stipriai išsausėti, dėl to turime pasirūpinti intensyviu drėkinimu. Kokosų aliejus pasižymi gydymosiomis, atstatomosiomis savybėmis, todėl gerina plaukų ir odos būklę.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *