Vilnos devėjimo nauda

Vilna yra žinoma ne tik dėl savo šilumos, bet ir dėl daugybės kitų savo naudingų vertybių. Sakoma, kad natūralios vilnos nešiojimo nauda sveikatai yra didžiulė. Ji gali pagerinti miegą, padėti palengvinti odos ligas, turi antibakterinių savybių ir gali padėti žmonėms sergantiems astma. Pamirškite seną mitą, kad vilna yra nepatogi ir niežulį kelianti medžiaga, geriau atsižvelkite į jos naudingas savybes. Vilnos privalumų sąrašas atrodo begalinis ne tik sveikatai, bet ir kitiems gyvenimo aspektams.

Natūralus audinys

Vilna yra biologiškai skaidoma, tai yra daug malonesnė žemei medžiaga, nei kiti sintetiniai audiniai, vilna suyra daug greičiau. Kaip atsinaujinantis išteklius, vilna yra neįtikėtinai ekologiška.

Atsparumas kvapams bakterijoms

Vilna lengvai išgarina bet kokią drėgmę kurią sugeria. Vilnos šlepetės ar kojinės puikiai tinka žmonėms, kurie turi problem su prakaitavimu ir nemaloniu jo kvapu. Tai yra antibakterinis audinys. Vilna yra puikus pasirinkimas tam, kas turi bėdų dėl įvairiausių alergijų. Apdoroti vilnos gaminius, nereikia papildomų cheminių medžiagų, kurios gali sukelti nemalonias reakcijas ar alergijas.

Vilna užtikrina geresnę miego kokybę

Sidnėjaus universiteto tyrimai rodo, kad miegojimas su vilnonę pižamą ar po vilnonę antklode, gali padėti greičiau įbristi į gilų, ramų miegą. Tyrimo dalyviai, vilkintys vilnonę pižamą, taip pat užmigo vidutiniškai 10 minučių greičiau, nei žmonės vilkintys medvilnines ar poliestereno pižamas. Vilna natūraliai kontroliuoja kūno temperatūrą. Žiemą, mažos oro kišenės, užpildančios vilnonį pluoštą, veikia kaip natūralus izoliatorius nuo vėsaus oro. Nesvarbu, koks oras ar metų laikas, vilna padės Jums pasiekti idealią kūno temperatūrą, o tai padės pasiekti kokybišką miegą.

Vilna padeda nuo odos ligų

Vilnos nešiojimas išties labai naudingas odai. Kūdikių ir mažų vaikų tyrimas Melburne parodė, kad merino vilnos pagrindo sluoksniai, palyginti su medvilne, turi reikšmingų pranašumų gerinant egzemos simptomus. Jie patvirtino, žymiai sumažėjusius odos sudirginimas ir pagerėjusią psichinę bei fizinę savijautą. Vilnonių kojinių dėvėjimas taip pat gali turėti didelės įtakos jūsų pėdų odos būklei.

Ir tai tik keli punktai, kuo vilna yra pranašesnė , nei bet kokie kiti sintetiniai audiniai. Jos nauda yra nepaneigiama, būtent dėl to žmonės tiek metų vertina vilnos audinio savybes ir jas naudoja savo kasdieniniame gyvenime. AvalynėTau inetrnetinėje parduotuvėje galite rasti daugybę natūralios vilnos gaminių. Išskirtines, natūralaus veltinio, rankų darbo šlepetes moterims ir vyrams. Įvairiausi modeliai, stiliai ir dydžiai, pagal kiekvieno skonį.