Vintažinės muzikos karalius jau Vilniuje

Sekmadienį į Vilnių atvyko jaunosios kartos JAV gitaristas, dainininkas, kompozitorius ir tekstų autorius Luke Winslow King kartu su grupe. Atlikėjas surengs du koncertus Lietuvos klausytojams ir kvies sutikti Jonines su vintažine Amerikos muzika Kaune ir Vilniuje.

Luke Winslow King į savo Europinį turą Lietuvą įtraukė jau seniai. Kaip teigė atlikėjas „Esu koncertavęs daugelyje Europos šalių, bet Lietuva bus pati šiauriausia šalis, kurioje esu kada nors lankęsis. Kvietimas groti jūsų šalyje buvo džiugiai sutiktas visos grupės ir esame laimingi galėdami jums pristatyti savo muziką“. Grupės būgninkas Benji Bohannon prisipažino, kad Europinio turo metu jį labiausiai traukė aplankyti Lietuva, „kadangi esu didelis aviacijos fanatikas ir žinau garsiąją istoriją apie lakūnus S. Darių ir S. Girėną bei jų skrydį per Atlantą“.

Luke Winslow King Kaune
Organizatorių nuotr.

2015 metų Europinis turas skirtas pristatyti naujausiam Luke Winslow King albumui „Everlasting Arms“. Grupė jau pasirodė Olandijoje, Belgijoje, Ispanijoje, Italijoje, Kroatijoje. „Norime visus pakviesti į koncertus Kaune ir Vilniuje. Tikimės ( iš žiūrovų ) šilto priėmimo, šokių, juoko ir ašarų“. Beje, Luke Winslow King atskleidė, kad lietuviai pirmieji išgirs naujausius kūrinius, kurie buvo įrašyti prieš savaitę Italijoje ir iki šiol negroti ture.

Koncertus pristato LRT Kultūras:

  • Birželio 23 dieną 19.00 val. LRT Opus terasa Ryšių kiemelyje, Kaunas
  • Birželio 24 dieną 19.00 val. Piano.lt terasa, Vilnius

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *