7 priežastys kreiptis į baldų valymo profesionalus

Daugiausia laiko būdami savo namuose praleidžiame sėdėdami arba gulėdami ant baldų, todėl jie kur kas greičiau dėvisi. Ir nors paprastai stengiamės, kad baldai būtų švarūs, po kurio laiko dėl kasdienio natūralaus dėvėjimosi jie gali imti atrodyti ir kvepėti ne taip, kaip nauji. Baldus pakeisti gali būti brangu, todėl pažvelkime, kuo profesionalus baldų valymas gali būti naudingas jūsų namams.

1. Baldų valymas pagerina oro kokybę

Mūsų baldai sugeria namuose esančius kvapus. Dėl naminių gyvūnėlių kvapų, ant sofos dažnai laiką leidžiančių vaikų, maisto gaminimo kvapų ir daugybės kitų dalykų mūsų baldai gali įgauti nemalonų kvapą. Tačiau šie kvapai lieka ne tik ant baldų. Dėl nešvarių baldų visame kambaryje gali įsivyrauti nemalonus kvapas. Mūsų baldai taip pat sugeria dulkes, naminių gyvūnėlių pleiskanas ir kitus alergenus, kurie gali sukelti sveikatos problemų. Audinių gaiviklis gali kuriam laikui užgožti nemalonius kvapus, tačiau galiausiai jūsų baldus reikės gerai išvalyti. Jei pastebėjote, kad ėmėte naudoti pernelyg daug oro gaiviklio, laikas pagalvoti apie profesionalų minkštų baldų valymą.

2. Užtikrinamas didžiulis baldų saugumas

Profesionalias baldų valymo paslaugas teikiančioms bendrovėms, renkantis valymo būdus ir priemones, svarbiausia yra saugumas. Todėl galite būti tikri, kad patyrusių šios srities specialistų naudojami produktai ir taikomi procesai yra saugūs tiek visai jūsų šeimai, tiek ir naminiams gyvūnams.

3. Baldų valymas užtikrina, kad apmušalai atrodytų kaip nauji

Minkštiems baldams naudojami audiniai yra plonesni ir trapesni nei jūsų kilimas. Ant jų nusidėvėjimo požymiai paprastai matosi kur kas labiau, o kai taip nutinka, įprasta baldus tiesiog pakeisti naujais. Tačiau profesionalios baldų valymo paslaugos gali prailginti jūsų baldų tarnavimo laiką ir išlaikyti jų naują išvaizdą ilgus metus. Nesvarbu, ar tai jūsų mėgstamiausias fotelis, kurį turite nuo studijų laikų, ar antikvarinis senelių palikimas, baldų valymo paslaugos gali užtikrinti, kad jie visi atrodytų ir kvepėtų kaip nauji.

4. Atsikratoma dėmių

Visiems mums yra nutikę nelaimingų nutikimų, kuomet ant mėgstamos sofos išsiliejo maistas ar gėrimai. Stengėmės tokias atsiradusias dėmes išvalyti, bet galiausiai vis tiek buvo matomos dėmės. Paprastai, kai taip nutinka, apverčiame pagalvėlę arba ant tos vietos užmetame užtiesalą. Tada pradedame galvoti, kiek kainuos įsigyti naujus baldus arba tiesiog stengiamės susitaikyti su baldui padaryta žala ir gyvename toliau. Tuo tarpu baldų valymas gali padėti visiškai atsikratyti dėmių, o baldai dėl to visiškai nenukentės.

5. Drabužiai išlieka švarūs

Jei kada nors sėdėjote ant sofos, padengtos augintinio kailiu, tikriausiai pastebėjote, kad jis pasiliko ir ant jūsų drabužių. Svečiai, dėvintys megztinius ar tamsios spalvos drabužius, tikrai neliks patenkinti jūsų namus palikdami su prie drabužių prilipusiais augintinių plaukais. Taip pat dėvint šviesius drabužius gali tekti susidurti su riebalų, maisto ar purvo dėmėmis. Todėl vertėtų reguliariai kreiptis į baldų valymo profesionalus, kurie pasirūpintų jūsų minkštų baldų švara.

6. Pasirūpinama sveika aplinka

Palaikydami baldų apmušalų švarą, sukuriame sveikesnę patalpų aplinką. Reguliariai valant baldus yra pašalinamos dulkės ir kiti galimi alergenai, pavyzdžiui, naminių gyvūnų pleiskanos. Taip pat yra pašalinamos ir pelėsių sporos.

7. Sukuriama malonesnė namų aplinka

Kai sulaukiame svečių, mažiausiai norime, kad jie sėdėtų ant prastą kvapą skleidžiančių ir dėmėtų baldų, net jei visa sofa užklota pagalvėlėmis, antklode ir išpurkšta oro gaivikliu. Todėl vertėtų kreiptis į baldų valymo specialistus, kurie padėtų sukurti malonesnę jūsų namų aplinką – jaukią tiek jums, tiek ir jūsų svečiams.

Daugiau informacijos apie baldų valymą ieškokite KavosDeme.lt.