Ar laminuotos grindys gali būti stilingos?

grindys

Planuojate namų remontą ir išsirinkote praktišką grindų atnaujinimo laminatu variantą? Puiku! Laminuotos grindys – tai geras pasirinkimas, vertinantiems praktiškumą, kokybę ir prieinamą kainą. Nepaisant to, norite sukurti ir stilingą aplinką namuose? Laminuotos grindys pateisins ir šiuos lūkesčius! Skirtingai nei prieš keliasdešimt metų, kai laminatas grindims tik atsirado Lietuvos rinkoje, dabar jo pasiūla ir pasirinkimas žymiai gausesnis. Daugybę laminato rūšių ir profesionalių patarimų galite rasti unideco.lt internetinėje parduotuvėje. Tad pasikonsultavus su specialistais, laminuotos grindys tikrai suteiks stiliaus pojūtį jūsų namuose. O štai patarimai, į ką verta atkreipti dėmesį, jei norite stilingų laminuotų grindų.

  • Laminato paviršius

Laminato paviršius gali skirtis ne tik blizgumo bei matinio efekto savybėmis, bet ir paviršiaus tekstūra. Kuriant stilingą aplinką namuose dažnai pasirenkamas laminatas, kurio paviršius yra nelygus, o turintis plytelių ar kitų raštų. Laminatas su tekstūriniu paviršiumi padės sukurti pageidaujamą stilių namuose.

  • Laminato spalvos

Išskirtiniai spalviniai sprendimai ar atspalvių deriniai ypač mėgstami originalumo mėgėjų. Nors vyraujančios laminato spalvos yra smėlio, žemės, tačiau skirtingi rausvi, gelsvi atspalviai gali taip pat praversti kuriant savitą stilių. Nepamirškite, kad renkantis laminato spalvą reikia atsižvelgti ir į bendrą patalpos (baldų, sienų) spalvinę gamą.

  • Laminato raštas

Iš gausios laminato raštų pasiūlos randa ką pasirinkti įvairiausių skonių pirkėjai. Nuo itin subtilių, beveik be rašto laminato lentelių iki ryškiai medienos linijas atkartojančių juostelių, laminato grindys priderinamos prie įvairaus dizaino ir stiliaus patalpų.

Tinkamai pasirinktas laminatas sukurs tokį stillių, kokio norėsite. Modernios, subtilios, jaukios, išskirtinės ar klasikinės grindys – tai jūsų fantazijos ir skonio klausimas, kurį išpildys kokybiškas ir derantis laminatas.