Dalios Stalauskienės kūrinių paroda „Laiko ataudai“

Nuo 2016 metų liepos 29 dienos Gelgaudiškio dvare (adresas: Parko g. 5, Gelgaudiškis, Šakių rajonas) eksponuojama dailininkės Dalios Stalauskienės kūrinių paroda „Laiko ataudai“.

Dalia Stalauskienė. Debesis.
Dalia Stalauskienė. Debesis.

D. Stalauskienė gimė Paežerio kaime, Šilalės rajone. Studijavo Šiaulių pedagoginiame institute. Šiuo metu gyvena Molėtuose. Autorė kuria piešinius ant stiklo, popieriaus karpinius, atvirukus, ekslibrisus, tapo ant šilko, dekoruoja indus. Taip pat dalyvauja įvairiose parodose, pleneruose Lietuvoje ir užsienyje. Dailininkės karpiniais iliustruotos kelios poezijos ir pasakų knygelės, kūriniai publikuojami periodinėje spaudoje, parodų kataloguose.

Nuo 2003 m. dailininkė kuria autorine technika, kurią vadina piešiniais ant stiklo. Itin spalvinguose darbuose vyrauja gamtos motyvai, simbolika, mitologiniai vaizdiniai, kuriuos autorė komponuoja apgalvotai arba, kaip pati teigia – intuityviai, „lengva ranka“.

„Neseniai suėjo dešimtmetis, kai piešiu ant stiklo. Tai maži ir kuklūs mano sielos langai, kuriuos aplinkiniams atveriu retoje parodoje ar internetinėje erdvėje. Juose nėra „blogo oro“, tai – pasaulis, kokį norėčiau ne tik atverti, bet ir dovanoti kitiems kartu su pilnatve, kurioje gyvenu pati“, apie savo kūrybą sako Dalia Stalauskienė.

Paroda veiks iki šių metų rugpjūčio 31 dienos.

Maloniai kviečiame.

Parodą rengia galerija „Aukso pjūvis“.
Galerijos „Aukso pjūvis“ darbo laikas: I-V 10-18 val.