Kompiuterio priežiūra: prailginkite prietaiso funkcionavimo laiko tarpą

Ar galėtumėte įsivaizduoti gyvenimą be kompiuterio? Jeigu ne, tuomet natūralu, kad turimam reikia skirti kuo daugiau dėmesio, kad jis negestų. Žinoma, šiais laikais kompiuteriai nėra labai brangūs, tad gana nesunkiai galima įsigyti naują. Tačiau ar Jums negaila prarasti jame kaupiamos informacijos? Žinoma, kompiuterių remontas Kaune atliekamas daugelyje vietų, taigi nesunkiai atrasite specialistą, kuris sutvarkys iškilusią problemą. Tačiau dar kartą kyla klausimas: o kam, kai nesunkiai prižiūrint galima užsitikrinti veiksmingą kompiuterio veikimą?

Kompiuteris nereikalauja kokios nors ypatingos priežiūros. Keli paprasti patarimai padės užsitikrinti, kad prietaisas Jums tarnaus ilgai ir sėkmingai.

Kasdieninė kompiuterio priežiūra

 • Klaviatūra. Joje renkasi labai daug nešvarumų, kurie kenksmingi tiek pačiam kompiuteriui, tiek Jums. Bakterijos limpa prie Jūsų pirštų su kuriais valote veidą arba imate maistą, kuris vėliau keliauja į burną. Tai labai nehigieniška. Kompiuteriui valyti rekomenduojame naudoti actą, kuriuo suvilgius vatą galima nuvalyti net ir labai gyliai į klaviatūrą įlindusias dulkes.
 • Ekranas. Nesvarbu, ar turite nešiojamą kompiuterį, ar stacionarų – ekrano valymas yra būtinas. Jokiu būdu prietaiso nevalykite tuomet, kai kompiuteris yra įjungtas. Rekomenduojame įsigyti specialias priemones, kurios skirtos kompiuterio ekranams valyti. Jeigu nenorite papildomai išlaidauti – puikiai tinka ir drėgnos servetėlės. Svarbiausia, kad jomis nuvalius ekraną nusausintumėte su sausa šluoste.
 • Virusai. Kompiuterių remontas Kaune dažniausiai vykdomas ne dėl išorinių, tačiau vidinių problemų. Paprasčiausiai neturint reikiamos įrangos arba neatnaujinant virusinės – kompiuteryje gali atsirasti programų, kurios sutrikdys sistemingą veiklą. Dar blogiau, kai kurie virusai nukopijuoja Jūsų informaciją.
 • Aušintuvas. Kiekvienas nešiojamas kompiuteris turi aušintuvą, kuris užtikrina, kad prietaisas neperkais ir sėkmingai veiks. Tiesa, naudojantis prietaisu aušintuve kaupiasi dulkės, kurios po truputį gadina prietaiso funkcijas. Dažniausiai užtenka reguliariai išimti aušintuvą ir jį išvalyti. Kitu atveju gali netgi keisti detales. Bet kuriuo atveju atveju rekomenduojame kreiptis į specialistus, kurie atliks už Jus darbus.
 • Specialaus dėklo turėjimas. Jeigu norite, kad kompiuteris būtų apsaugotas nuo nukritimo – būtina įsigyti specialų dėklą. Tai ypač aktualu tiems asmenims, kurie nuolatos nešiojasi kompiuterį su savimi.

Visi kompiuterio priežiūros darbai atrodo tikros smulkmenos, dar keista, jog vis dar yra asmenų, kurie visiškai neskiria laiko savo kompiuterio priežiūrai. Juk taip galima ženkliai prailginti jo funkcionavimo laiko tarpą. Juolab, sėkmingai prižiūrimam prietaisui kompiuterių remontas Kaune paprasčiausiai neaktuali paslauga.

www.rjperformancepc.com nuotr.
www.rjperformancepc.com nuotr.

Kompiuterių remontas

Sugedus kompiuteriui nebandykite problemos išspręsti pats. Kreipkitės į specialistus. Jų paslaugos mokamos, tačiau bent jau žinosite, kad po sutvarkymo prietaisas tikrai veiks.

 • Ieškodami specialistų įvertinkite jų paslaugų kainoraščius.
 • Būtinai susipažinkite su atliekamomis paslaugomis.
 • Susižinokite atsiliepimus apie konkrečios įmonės atliekamų paslaugų kokybę. Komentarus galite atrasti internete.
 • Pasiklauskite per kiek laiko Jums bus suteikiamos paslaugos.
 • Pasidomėkite, kokių gamintojų detalės, esant poreikiui, bus montuojamos Jūsų kompiuteryje.
 • Su kokių gamintojų kompiuteriais taisykla dažniausiai dirba ir ar jie bus pajėgūs išspręsti jūsų kompiuterio problemą.

Jeigu ir Jums kompiuteris yra kasdieninis palydovas – nepamirškite jo „sveikatos“. Kuo labiau rūpinsitės – tuo jis sėkmingiau dirbs.