Svečių pasitikimas oro uoste ar stotyje

Nuoma Jums siūlo galimybę Jus ar Jums svarbius asmenis pasitikti oro uoste (Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Ryga). Taip pat siūlome pasinaudoti automobilių nuoma su vairuotoju Klaipėdoje, pasitikti Jūsų svečius jūrų uoste ar bet kokio miesto stotyje ir pristatyti Juos į pasirinktą vietą bet kuriame Lietuvos kamputyje.

Automobilių nuoma su vairuotoju tokiais atvejais – puikus pasirinkimas. Sutikimas su prabangiu automobiliu ir profesionaliu vairuotoju paliks Jūsų svečiams malonų ir teigiamą pirmąjį įspūdį. Tai užtikrins mūsų siūlomi Mercedes-Benz E klasės automobiliai, kurie žinomi kaip galios, prabangos ir elegancijos simbolis. Tai automobilis užtikrinantis komfortą ilgos kelionės metu ne tik vairuotojui, bet ir  keleiviams.

Nuoma Jums taip pat siūlo galimybę aptarnauti svečius viso vizito metu ar juos saugiai laiku nuvežti  į oro uostą ar stotį. Nes mes itin vertiname punktualumą ir keleivių saugumą.

 Atvykite į renginius stilingai!

Nuoma Jums automobilių nuoma su vairuotoju – puikus pasirinkimas ne tik svarbiems susitikimams, bet ir šventėms.

Prabangūs Mercedės S klasės limuzinai gali tapti puikiu šventės akcentu. Baltos ar juodos spalvos prabangūs ir elegantiški automobiliai taps stilinga renginio ar šventės detale. Patirties turintys vairuotojai užtikrins sklandumą kelionės metu. Mes taip pat paruošime automobilius pagal Jūsų pageidavimus, tad šventės ar renginio metu Jums nereiks niekuo rūpintis.

Nuoma Jums suteikia ir mikroautobusų nuoma su vairuotoju paslaugas. Tai puiki išeitis norint nuvykti iš taško A į tašką B su žmonių grupe. Mūsų komfortabilūs Mercedez Benz mikroautobusai ir kvalifikuoti vairuotojai užtikrins patogią kelionę be rūpesčių! Mikroautobusų nuoma su vairuotoju konferencijoms, seminarams ar šventėms – puikus būdas keliauti nesukant sau galvos!

Automobilių nuoma su vairuotoju Šiauliuose, Panevežyje ir bet kuriame kitame mieste!

Leiskite mums pasirūpinti, kad Jūsų kelionė būtų maloni!
https://www.nuomajums.lt/