Domanto Sabonio „Bulldogs” įveikė pirmąjį „Kovo beprotybės” etapą

Pagaliau startavo NCAA March Madness arba „Kovo beprotybė”, kurioje debiutavo ir pirmakursis lietuvis Domantas Sabonis. Pirmajame atkrintamųjų varžybų etape lietuvio atstovaujama Gonzagos „Bulldogs“ nugalėjo Šiaurės Dakotos studentus 86:76 (43:30, 43:46) ir pratęs savo žygį link čempionų titulo.

Gonzagos ekipa buvo įvardinta kaip ryškus favoritas dar iki pirmųjų rungtynių minučių. Jie turėjo antrą reitingą tarp visų Pietų konferencijos universitetų. Varžvams Šiaurės Dakotos studentams buvo skirtas tik 15-as reitingas Pietų konferencijoje. „Kovo beprotybės” susitkimai vyksta vieno minuso sistema, kas lemia, kad vos pirmą pralaimėjimą patyrę Šiaurės Dakotos studentai baigia savo sezoną ir gali pradėti laukti kitų mokslo metų.

domantas sabonis ncaa

Šiose rungtynėse Domantas Sabonis įsijungė į kovą nuo atsarginių žaidėjų suolo ir iš viso aikštelėje praleido 23 min. Savo laiką jis išnaudojo gerai ir pelnė 7 taškus (3/4 dvitaškiai, 1/4 baudos metimai) bei užtikrintai kovėsi po krepšiais – sugriebė 11 atšokusių kamuolių, iš kurių net 5 po varžovų lenta. D. Sabonis perėmė ir prarado po 1 kamuolį ir 2 kartus pažeidė taisykles.

Tarp „Bulldogs” studentų rezultatyviausiai žaidė Kyle’as Wiltjeras ir pelnė 23 taškus, 18 taškų pridėjo Kevinas Pangosas.

Šiaurės Dakotos universitete puikiai žaidė ir 22 taškus surinko Dexteris Werneris, 19 taškų surinko Lawrence’as Alexanderis.

Gonzagos krepšininkai neturės daug poilsio ir jau rytoj stos į kovą su „Iowa“ studentais (7-as reitingas Pietų konferencijoje). Pilną atkrintamųjų medį rasite NCAA puslapyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *