Kauniečiai kviečiami į trečiąjį orientacinį žaidimą dviračiais

Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras kviečia vietoj žalingų įpročių rinktis aktyvų laisvalaikį ir dalyvauti jau trečiajame orientaciniame žaidime Velo Kaunas 2016“. Nemokamas orientacinis žaidimas vyks rugpjūčio 24-osios, trečiadienio, vakarą.

www.chechnyapeaceforum.com nuotr.
www.chechnyapeaceforum.com nuotr.

„Velo Kaunas 2016“ yra pramoginis-kultūrinis renginys, kuriuo siekiama kauniečiams suteikti progą smagiai ir prasmingai praleisti ketvirtadienio vakarą draugų kompanijoje. Orientaciniame žaidime gali dalyvauti komandos iki 4 žmonių. Dalyviams reikės, vadovaujantis pačiomis įvairiausiomis užduotimis, surasti ypatingas Kauno miesto vietas ir atvykus į jas atsakyti į pateiktus klausimus bei taip įrodyti, kad puikiai pažįsta savo miestą. Komandos turės per 2 valandas nuo varžybų pradžios grįžti į starto vietą ir atiduoti užduočių lapus.

Renginio startas ir finišas restorane „Miesto sodas“ (adresas Laisvės al. 93). Registracijos pradžia – 18.30 valandą, startas – 19.00 valandą. Būtina išankstinė registracija adresu: velokaunas.orientacines.lt. Platesnė informacija: https://www.facebook.com/events/1654441488208922/. Dalyvavimas renginyje nemokamas.

Užimtumo skatinimas yra viena pagrindinių priklausomybių prevencijos priemonių, todėl Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras kviečia kauniečius rinktis sveiką ir aktyvų laisvalaikį su draugais ir šeima bei smagiai praleisti laiką dalyvaujant orientaciniame žaidime dviračiais.

Daugiau informacijos: Monika Straupytė, viešųjų ryšių specialistė, tel. (8-37) 454 717, el. paštas [email protected]