Popieriniai puodeliai: mėgaukimės kava ir saugokime gamtą

puodelisAnot statistikos, Lietuvoje per metus sunaudojama apie 40 mln. vienkartinių puodelių. Tai išties nemažas skaičius. Norint  išsaugoti gamtą, pradėta kurti popieriniai puodeliai. Tai puiki alternatyva plastikui ir didelėms šiukšlių krūvoms. Tad ką reikia žinoti apie popierinius puodelius?

Popieriniai puodeliai karštiems gėrimams – neatsiejama dalis kavinių, užeigų, krautuvėlių ar degalinių, kurios siūlo gėrimus išsinešimui. Taip pat, šie puodeliai vis labiau tampa populiaresni įvairių švenčių metu. Jų pasirinkimas tarsi siunčia žinutę,  jog šventės rengėjai rūpinasi savo šalies gamtos išsaugojimu.

Be to, kad puodeliai yra pagaminti iš greitai suyrančio popieriaus, jie gali pasigirti tvirtumu ir daugkartiniu panaudojimu. Visai nereikia bijoti, jog puodelis ištįs  ir neatlaikys antro karšto gėrimo. Šiuolaikinės technologijos leidžia pagaminti gana tvirtas, nors ir popierines, pakuotes. Taigi, jei šventės metu išgėrę vieną puodelį arbatos, norite įsipilti antrą – galite drąsiai tai daryti tame pačiame indelyje.

Kur galima įsigyti popierinių puodelių? Kaip rodo praktika, jie dažniausiai perkami internetu. Nesugaišus daug laiko, galima peržiūrėti daug pasiūlymų ir išsirinkti sau tinkamiausią ir priimtiniausią. Taip pat, internetu galima greičiau pagauti įvairias akcijas ir nusipirkti didesnį pakuočių kiekį už ganėtinai mažą kainą. Nuolaidos tikrai nereiškia, jog įsigysite nekokybiškus puodelius. Taip gamintojai tiesiog siekia atkreipti savo klientų dėmesį ir plėsti jų ratą.

Be abejonės, prieš įsigydami didesnį puodelių kiekį,  pasidomėkite jų prekybos legalumu. Tą padaryti nesunku. Šiomis dienomis virtualioje erdvėje galima nesunkiai rasti bet kurios įmonės rekvizitus ir klientų atsiliepimus. Taip galėsite būti ramūs, jog įsigijote kokybišką prekę.

Patys populiariausi mūsų šalyje yra tokie popieriniai puodeliai:

  • Viengubi popieriniai puodeliai;
  • Dvigubi popieriniai puodeliai;
  • Ekologiški, ypač greit suyrantys puodeliai;
  • Puodeliai su plastikiniu dangteliu.

Dar vienas privalumas, kurį siūlo daugelis popierinių pakuočių gamintojų: galimybė pasirinkti ar užsisakyti norimą dizainą. Galite įsigyti puodelių savo įmonės logotipu. Sutikite, tai puikus būdas pareklamuoti savo verslą, įvairias socialines akcijas ir kitus renginius, prekes ar paslaugas.

Be abejonės, ekologiška pakuotė, lyginant su plastikine, gali kainuoti šiek tiek daugiau, tad tiek produkto pardavėjas, tiek ir pirkėjas turėtų negailėti kelių papildomų centų. Juolab, kad įvairių akcijų ir taikomų nuolaidų dėka galima popierinius puodelius nupirkti už perpus mažesnę kainą. Sąmoningo vartojimo tikslas – investicija į savo paties, vaikų bei ateinančių kartų gerovę. Juk nereikia priimti jokių didelių sprendimų  – užtenka tik šiek tiek pakoreguoti savo įpročius.