Įvairios pramogos Kaune visiems, norintiems turiningai praleisti laisvalaikį

Lietuvos laikinoji sostinė – tikra pramogų karalystė. Įvairios pramogos Kaune tikrai leidžia praturtinti savo laisvalaikį kiekvienam – tiek šio miesto gyventojui, tiek jo svečiui. Kaunas yra antras didžiausias Lietuvos miestas. Jis įsikūręs tarp dviejų upių – Nemuno ir Neries. Todėl vandens pramogos Kaune paliks ne vieną įspūdį.  Beje, šiame mieste be vandens pramogų, apstu ir kitų, pavyzdžiui, šuolis su virve, įvairūs SPA malonumai ar jojimas žirgais. Šiame straipsnyje papakosime plačiau apie įvairias ir neretai kvapą gniaužiančias pramogas Kaune. Taip pat atskleisime kokie pažintiniai takai Kaune yra įspūdingiausi ir trumpai juos pristatysime.

Įvairios pramogos Kaune visiems, norintiems turiningai praleisti laisvalaikį – plačiau apie jas

Norintiems pasiplaukioti Kauno mariomis – rekomenduojame išbandyti kruizą katamaranu. Tai gali būti tiesiog laisvalaikio pramoga ar būdas paminėti Jums svarbią šventę. Katamaranu gali plaukti iki 12 žmonių. Todėl pramogauti gali didelis būrys draugų. Šią pramogą ypatingai mėgsta švenčiantys mergvakarius ar bernvakarius. Be to, plaukioti galima nepriklausomai nuo to, ar lauke lyja, ar šviečia saulė. Katamarane yra užtraukiamas stogas, patogūs minkštasuoliai, staliukas, šiuolaikiška garso aparatūra.

Viena ekstremaliausių pramogų Kaune – šuolis su virve. Tai įspūdingas laisvas kritimas net iš 32 metrų aukščio. Jo metu pamiršite kasdienius rūpesčius ir gausite nemažai adrenalino. Pasiruošti šuoliui prireiks vos kelių minučių. Viską išsamiai papasakos alpinisto patirtį turintis instruktorius. Šoksite nuo Trijų mergelių tilto, kurio aukštis prilygsta 11 aukštų namui.

  Dievinantiems gyvūnus – išbandykite geriausią terapiją – jojimą žirgais. Tiek suaugę, tiek vaikai turės galimybę susipažinti su be galo protingais, įstabaus grožio žirgais. Treneriai Jus ne tik išmokys joti, bet ir supažindins su žirgų sportu. Jodinėjimą išbandyti galima nepriklausomai nuo oro sąlygų, kadangi jodinėjama tiek lauke, tiek viduje. Jodinėdami lauke pasimėgausite harmoninga aplinka, ramybe, tyru oru, pasiklausysite paukščių čiulbėjimo ir pasigrožėsite didingais miškais.

Kokie pažintiniai takai Kaune yra įspūdingiausi? – trumpai apie juos

Dubravos rezervatynė apydubrė (ilgis 1,9 km) – visas Dubravos apyrubės rezervatas apima 120 ha teritoriją, kurioje auga sunkiai į vieno žmogaus glėbį telpančios pušys, savo viršūnes iškėlusios net į 33 m aukštį.

Laumėnų pažintinis takas (ilgis 5 km) – Laumėnų pažintinį taką tikslingiau būtų vadinti pėsčiųjų trasa. Visa trasa veda pakrante, išmintais takeliais, todėl pagrindinis orientyras yra Kauno marios, o kryptis – keliauti Žiegždrių link.

Apibendrinant, galima teigti, jog įvairios pramogos Kaune – įdomios kiekvienam, nes jos leidžia daug patirti ir išmokti. Gali būti ekstremalios ar ramios ir sielą atgaivinančios – rinkitės tas, kurios Jums labiausiai prie širdies. Pramogaukite saugiai, turiningai ir mėgaukitės kiekviena akimirka, kuri yra neužmirštama!

Raktažodžiai: pramogos Kaune, pažintiniai takai Kaune, turiningas laisvalaikis, pasiplaukiojimas Kauno mariose, jojimais žirgais.