Kaip nuotraukose atrodyti gražiau?

Sutikite, kad tikrai esate matę savo nuotraukų, kur atrodote nei šiaip, nei taip. Tikriausiai tokias nuotraukas greičiau norite apskritai pašalinti, kol jų niekas nesuspėjo pamatyti. Į save nuotraukose žvelgti dažnai vengia merginos ir moterys, stipriosios lyties atstovams ši problema yra mažiau opi. Įgimtu fotogeniškumu apdovanoti nedaugelis. Kitiems tam, kad fotografijose atrodytų dailiai, reikia mokytis ir praktikuotis. O kaip atrasti tą universalų receptą ir nuotraukose atrodyti gražiai – bent jau taip, kad į save galėtume žiūrėti su pasitenkinimu? Kaip pozuoti ir kokios mažos gudrybės padės atrodyti gražiau?

ziema2

Trumpam užbėgame įvykiams už akių ir dar kartą džiuginame jus – negražių žmonių nebūna, būna tik nelabai ką apie savo darbą nutuokiantys fotografai, žinantys mažai gudrybių, kaip sukurti dailias vestuvines ir ne tik fotografijas. O prie gražių nuotraukų sukūrimo lengvai galite prisidėti ir patys – neteks koneveikti fotogtrafo. Kaip? Išmokdami tinkamai pozuoti ir žinoti kelis esminius gražių nuotraukų komponentus.

Pirma, stenkitės atrodyti gražiai – išvaizdai skirkite pakankamai dėmesio. Ir tą pataria ne tik vestuvių fotografai, bet ir paprasti fotografai, vos pradėję asmeninių fotosesijų karjerą. Į grožio sąvoką įeina ne tik tvarkingi plaukai ir makiažas, bet ir tinkamai pasirinkti drabužiai. Apgalvoti, kaip atrodysite fotosesijos metu, turite iš anksto. Drabužiai neturi būti per dideli, bet dar svarbiau – kad jie nebūtų per maži ir dar labiau nesudarkytų netobulų kūno linijų.

Stenkitės atrodyti natūraliai. Fotografams natūralumas siejasi su skvarbiu, išraiškingu žvilgsniu, reikšmingomis pozomis ir kitais panašiais dalykais. Natūralu – tai nereiškia „ką tik išlipus iš lovos“ ar „pasipuošus nutrintu naminiu megztuku“. Pasistenkite, kad nuotraukose geriausiai atsiskleistų savybės, kurias jums padovanojo gamta.

Tinkama laikysena. Vestuvių fotografai pripažįsta, kad gražiausi žmonės – išsitiesę, pasitempę. Nesikūprinkite tiek stovėdami, tiek ir prisėdę. Itin reikėtų pasistengti merginoms, nes jų laikysena nuotraukose labiau pastebima. Taisyklinga laikysena – tai ir įtrauktas pilvukas, tiesūs pečiai, į priekį atstatyta krūtinė.

Dažnai žmonės nežino, kur fotografuojantis dėti rankas, todėl jas tiesiog paslepia už nugaros. Nuotraukose tai atrodo labai keistai ir neįprastai. Už nugaros neslėpkite ir rankinukų, skėčių ar aksesuarų, verčiau padėkite juos į šalį, jei nenorite, kad tokie daiktai patektų į kadrą.

Išraiškingos akys – vienas iš sėkmingo pozavimo garantų. Gražiausiai nuotraukose atrodo išraiškingos akys, tad jas šiek tiek padidinsite kilstelėję antakius į viršų. Paprastai fotografai taria giežtą „ne“ apsiblaususioms primerktoms akims.