Kaip pasiruošti vestuvėms ir išsirinkti gražiausius žiedus?

Vestuviniai žiedai yra atsakomybės ir meilės simbolis, kurį nešiosite ant savo rankos visą gyvenimą. Žinoma, vestuvinio žiedo pasirinkimas yra labai svarbi ir dažnai pati sunkiausia pasiruošimo vestuvėms dalis. Daugelis būsimų nuotakų linkusios manyti, kad lengva gauti tinkamą žiedą, kol nesusiduria su šia problema. Nors vestuvinių žiedų asortimentas yra didžiulis ir kiekviena pora gali rasti tai, kas nudžiugins, bet reikia nustatyti ne tik savo biudžetą, bet ir stilių bei skonį, paieškos procesas gali būti gana ilgas ir sudėtingas. Taigi pateikiame keletą naudingų patarimų, kurie padės išsirinkti tobulą vestuvinį žiedą.

Nepalikite žiedų pasirinkimo paskutinėms dienoms

Vestuvėms vis artėjant, pradedate nerimauti? Patariama nepasilikti žiedų ieškojimo paskutiniam mėnesiui. Atliekant nuodugnesnę paiešką galėsite daugiau sužinoti apie rinkoje vyraujančias kainas. Juk kiekviena pora turi skirtingus skonius ir lūkesčius, todėl ne visada pavyksta rasti tobulą žiedą jau pirmoje apsilankytoje parduotuvėje. Taigi būkite pasirengę skirti daugiau laiko paieškoms, kad nepriimtumėte klaidingo sprendimo. Taip pat atkreipkite dėmesį, kad žiedo dydžio nustatymas ir graviravimas taip pat užtruks (paprastai nuo 3 iki 6 savaičių, priklausomai nuo sezono ir juvelyro galimybių).  Svarbu žinoti, kiek galite išleisti vestuviniam žiedui. Paprastai vestuvinio žiedo kaina neturėtų viršyti 5% viso vestuvių biudžeto. Tačiau jei neplanuojate itin prabangių vestuvių ir dalyvaus tik patys artimiausi žmonės, procentai gali keistis ir vestuviniam žiedui galite išleisti daugiau nei 5% biudžeto.

Žiedai turi patikti abiems, dėl to juos rinkitės kartu

Norite nustebinti mylimąjį ar mylimąją vestuviniu žiedu? Nepamirškite, kad kiekvienas žmogus turi savo stilių ir skonį. Geriausia vestuvinius žiedus išsirinkti kartu. Be to, tokiu būdu galėsite lengviau įsivaizduoti, kaip derės jūsų vestuvinis žiedas. Galite nusipirkti lygiai tokį patį vestuvinį žiedą arba pasirinkti derantį vestuvinį žiedą. Tačiau kai kurios poros renkasi skirtingus vestuvinius žiedus dėl skirtingų skonių. Taip pat prie vestuvinių žiedų dailiai tinka ir auksinės grandinėlės, dėl to palepinkite būsimą žmoną, kad būtų lengviau laukti vestuvių.