Kalėdinių žaislų paroda Raudondvario pilyje

Nuo pat šių metų gruodžio 7 iki 2019 sausio 27 dienos Raudondvario dvaro rūmuose galima grožėtis išskirtine Kalėdinių žaisliukų ir dekoracijų paroda. Vitrinose pamatysite daugiau kaip 400 skirtingų Kalėdinės eglutės žaislų.

 

Paroda išskirtinė tuo, kad čia išvysite ne tik šiuolaikinio dizaino, modernius žaisliukus, bet ir tokius, kurie buvo populiarūs 19 amžiaus Vokietijoje (alaviniai žaisliukai). Taip čia netruks ir dar visai neseniai populiariais buvusių – sovietinio ir tarpukario stiliaus Kalėdinių žaisliukų. Apsilankius tokioje parodoje galima pasisemti idėjų, kaip šiais metais galima būtų originaliau papuošti savo žaliaskares.

 

Parodos metu bus rengiamos ir specialios ekskursijos, kurių metu gidai išsamiai papasakos apie Kalėdų eglės puošimo tradicijas. O jau gruodžio 19 dieną parodoje bus galima išvysti ir išskirtinę mandarinų eglutę, ant kurios bus pakabinta daugiau nei 100 plono stiklo pūstų mandarinų. Ši eglė tradiciškai jau yra vadinama grafo Benedikto Tiškevičiaus eglute.

 

Tai ne tik didelė šventė visiems vaikams, bet ir suaugusiems, kadangi jie galės prisiminti savo vaikystės eglutės žaisliukus, bei turiningai praleisti laiką, jaučiant išskirtinę artėjančių švenčių nuotaiką.

 

Parodos laikas: 12 07 – 01 27, trečiadieniais – sekmadieniais,

Lankymo valandos: 10-18 val.

Parodos vieta:  Kauno rajono muziejus, Pilies takas 1, Raudondvaris.