Kas atlieka lazerinę epiliaciją?

master doing laser epilation procedure with apparatus
Photo by Nico Becker on Pexels.com

 Būtent šis žodžių junginys girdimas vis dažniau, bet tikrai ne kiekvienas dar žino kas tai yra ir kada jos yra atliekamos. Dažniausiai šią procedūrą atlieka moterys, tačiau galima pasakyti kad ir vyrai jos nevengia. Tai procedūra, kurios metu nuo tam tikrų kūno vietų yra šalinami nepageidaujami plaukeliai kurie asmenims nepatinka. Tokiu būdu šalinami plaukai yra paveikiami lazerių šviesos ir per tam tikrą laiką jų skaičius mažėja arba plaukeliai išvis dingsta. Tai ypač populiari procedūra tarpe tų asmenų kurie turi veslesnius, storesnius plaukelius kuriuos iš esmės yra sunku pašalinti naudojant paprastas priemones. Lazerinė epiliacija (kaune) leidžia mėgautis tuo, kad bėgant laikui plaukeliai yra panaikinami ir nereikia daugiau sukti sau galvos dėl to, kad plaukelius nuolat reikia šalinti. Jas atlieka tik profesionalai, kurie yra baigę mokymus ir žino kaip dirbti su tokios rūšies prietaisais. Tad galima neabejoti, kad jums procedūras atlieka tik tas asmuo kuris puikiai išmano savo darbą ir tai kaip dirbti su prietaisu kuris yra naudojamas.

Epiliacija lazeriu – kokia tai procedūra?

 Tai procedūra, kuri vis labiau populiarėja tarp visų asmenų, kurie siekia laikui bėgant atsisveikinti su savo plaukais. Tad kaip jau ir minėta šios procedūros metu lazerio pagalba plaukai yra šalinami ir tokiu būdu jie yra paveikiami, kad vėliau tankumas mažėtų ir plaukeliai neatauginetu taip dažnai. Svarbu paminėti tai kad tai procedūra kuriai reikia laiko, tad nereikėtų tikėtis kad po vieno apsilankymo jūs galėsite pamiršti apie plaukelius. Dažniausiai tai gana ilgas kelias, kurio rezultatas yra ilgalaikis. Tad jei nuspręsti plaukelius šalinti būtent tokiu būdu tuomet rekomenduojame paruošti, kad reikės apsilankyti pas specialistą dirbančia su šia technologija tikrai ne vieną ir ne du kartus, kad būtų gautas geriausias rezultatas koks tik gali būti. Tačiau kaip sakoma rezultatai patys pranoksta save, tad jei sau galite skirti laiko šiai procedūrai rekomenduojama tai padaryti.

Epiliacija lazeriu Belladerma Kaune bei Šiauliuose.

Kiek kainuoja epiliacija?

 Kalbant apie tai kad procedūrų reikės ne vienos ir ne dviejų gali kilti klausimas kiek kainuoja ši procedūra. Bendros kainos pasakyti nėra įmanoma nes viskas priklauso nuo, kokie yra jūsų plaukeliai, koks plotas yra šalinimas. Taip pat ir tai kas atliks šią procedūra turi šiokios tokios įtakos tam. Tad jei galvojate, kad jums reikalinga ši procedūra geriausiai yra susisiekti su asmenimis kurie atlieka šia procedūra ir su jais aptarti visus jums rūpimus klausimus, taip pat ir tai kiek jums kainuos ši procedūra.