Kauniečiai ir miesto svečiai per kelias valandas apkeliavo pasaulį

Foto: Teodoras Biliūnas

Ketvirtadienį būrys kauniečių ir miesto svečių per porą valandų aplankė penkias skirtingas pasaulio vietas: Italiją, Prancūziją, Meksiką, Ameriką ir Aziją. Kad kelionė įmanoma per tokį trumpą laiką parodė „Moxy Kaunas Center“ viešbutis, priklausantis tarptautiniam tinklui „Marriott“, šventęs savo pirmąjį gimtadienį. Vakarą vedė televizijos laidų vedėja Indrė Kavaliauskaitė.

Anot gimtadienio vakaro kapitonės I. Kavaliauskaitės, tokia kelionė leido ir pačiai pasijusti tarsi vis kitoje vietoje.

„Šventės metu padėjau gimtadienio kaltininkams nuskraidinti svečius į Italiją, Prancūziją, Meksiką, Ameriką ir Aziją. „Atvykusi“ į Prancūziją, pasijutau tarsi iš tikrųjų ten ir būčiau. Galbūt todėl, kad iš tiesų planuoju ten vykti, tik jau ne pati vadovausiu kelionei, o būsiu keleivė“, – pasakoja garsi moteris.

Meksika Kaune

Tai – ne tik pirmasis gimtadienis, bet ir pirmoji „Moxy Kaunas Center“ viešbučio šventė, kurioje susitiko partneriai, žinomi šalies žmonės bei viešbučio svečiai.

„Pandemija pristabdė daug veiklų, taip pat ir keliones, tačiau suprantame, kaip daugelis yra jų pasiilgę. Dar karantino metu kvietėme niekur neskrendant nuvykti į Meksiką – apsilankyti viešbutyje įrengtame Meksikos kambaryje, kuriame sukurta būtent šios šalies atmosfera. Kelionių idėjos neapleidome ir gimtadieniui atėjus – svečius norėjome nuskraidinti į įvairias vietas, prisiminti, pajusti kelionių dvasią. Per vakarą aplankyti net penki išskirtiniai regionai. Nors iš viešbučio ir neišvykome, svečiai juos galėjo aplankyti ragaudami šių regionų maistą, gėrimus“, – pasakoja „Moxy Kaunas Center“ viešbučio direktorė Evelina Šukytė.

Tokia kelionė pasirinkta neatsitiktinai. Mat per pastaruosius metus viešbutį aplankė per tūkstantį iš Italijos, Prancūzijos, Meksikos, Amerikos bei Azijos atvykusių turistų, o daugiau nei 40 svečių apsilankė Meksikos kambaryje norėdami pajusti šios šalies nuotaiką.

Gimtadienio svečių gretose – partneriai, viešbučio lankytojai, garsūs žmonės. Tarp jų ir stilistas Joringis Šatas, dainininkė Urtė Šilagalytė, socialinių tinklų žvaigždė Naglis Bierancas, plastikos chirurgas Vygintas Kaikaris su dukra bei kiti žinomi žmonės.

Svečiai ne tik mėgavosi skirtingų pasaulio skoniais, klausėsi Marijos Grabštaitės-AKA Maria ir grupės dainų, bet ir dalyvavo loterijose. Jų metu laimėtas skrydis oro balionu, savaitgalio išvyka „Volkswagen“ elektromobiliu bei nakvynės „Moxy Kaunas Center“ viešbutyje. Vakarą vainikavo netradicinis Justės Arlauskaitės-Jazzu koncertas. Garsi dainininkė gimtadienio šventėje pirmą kartą dainavo ne scenoje, o ant stalo.