Kauniečiai kviečiami į nemokamas jogos mankštas

Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras kviečia į nemokamas jogos sveikatingumo mankštas. Joga stiprina tiek fizinę, tiek dvasinę sveikatą, padeda sustiprinti kūną ir atsipalaiduoti. Be to, joga užsiimti gali bet kokio amžiaus žmonės. Todėl, siekiant, kad kauniečiai turėtų galimybę nemokamai išmėginti kuo daugiau fizinio aktyvumo rūšių, nuo spalio 15 dienos visi norintys kviečiami į jogos treniruotes.

nemokamos jogos mankštos
psychcentral.com nuotr.

Pasak visuomenės sveikatos specialistės Giedrės Bernotaitės, šiandienis gyvenimas pilnas įtampos ir streso. Jogos nauda žmogui – labai didelė: joga veikia ne tik fizinį kūną, bet ir protą bei dvasią. Kasdien atliekami pratimai garantuoja gerą savijautą, yra puikus būdas sumažinti stresą. Praktikuojantieji jogą išlaiko ramų protą, turi daugiau energijos, gerėja jų miego kokybė. Jogos pratimai stiprina fizinį kūną, lavina raumenyną, gerina lankstumą, pusiausvyrą. Nuolat praktikuojama joga turi teigiamos įtakos sveikatos būklei, pradedant svorio reguliavimu, baigiant širdies ir kraujagyslių, endokrininės sistemos veiklos gerinimu.

Užsiimti joga amžiaus limito nėra. Ją praktikuoja ir pagyvenę žmonės, ir vaikai, ir besilaukiančios mamos. Pasak Giedrės Bernotaitės, joga – puiki sveikatinimo priemonė, padedanti tausoti ir išlaikyti sveikatą. Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras palaikydamas jogos judėjimą ir siekdamas skatinti visuomenę pažinti kuo daugiau fizinio aktyvumo rūšių, kviečia į nemokamas jogos sveikatingumo mankštas. Mankštų metu daug dėmesio bus skiriama taisyklingam kvėpavimui ir jogos asanų atlikimui.

Norintys dalyvauti užsiėmimuose kviečiami registruotis mankštų tvarkaraštyje nurodytais numeriais. Tvarkaraštį galima rasti svetainėje adresu: http://www.kaunovsb.lt/straipsnis/nemokamos-jogos-mankstos-kaunieciams.html.