Nemokamų jogos mankštų ir paskaitų ciklas kauniečių šeimoms

Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras kviečia į nemokamas paskaitas ir jogos praktikas tema „Sąmoninga tėvystė – sveikas vaikas“. Užsiėmimai vyks visą gruodžio mėnesį ir yra skirti Sveikos šeimos klubo šių metų sezono užbaigimui. Prie Sveikos šeimos klubo prisijungti kviečiami visi, kurie rūpinasi savo ir savo šeimos sveikata.

nemokamos jogos mankštos
psychcentral.com nuotr.

Paskaitų ir praktikų ciklo „Sąmoninga tėvystė – sveikas vaikas“ metu vyks jogos mankštos besilaukiančioms moterims, mamoms su kūdikiais ir vaikams, paskaitos apie mitybos ir judesio derinimą nėščiosioms, taisyklingą kvėpavimą nėštumo ir gimdymo metu, vyro vaidmenį vaikučiui ateinant į pasaulį ir daug kitų šeimai aktualių temų. Norinčius dalyvauti kviečiame registruotis paskaitų ir praktikų grafike nurodytais telefono numeriais. Grafiką galite rasti čia: http://www.kaunovsb.lt/straipsnis/nemokamu-jogos-mankstu-ir-paskaitu-ciklas-kaunieciu-seimoms.html. Paskaitos ir praktikos organizuojamos kartu su Lietuvos jogos asociacija.

Jogą praktikuoti gali įvairaus amžiaus žmonės – tiek vaikai, tiek senjorai ar besilaukiančios mamos. Tai – puiki sveikatinimo priemonė, padedanti tausoti ir išlaikyti sveikatą. Jogos nauda žmogui labai didelė: ji veikia ne tik fizinį kūną, bet ir protą bei dvasią. Kasdien atliekami pratimai garantuoja gerą savijautą, yra puikus būdas sumažinti stresą. Praktikuojantieji jogą išlaiko ramų protą, turi daugiau energijos, gerėja jų miego kokybė. Jogos pratimai stiprina fizinį kūną, lavina raumenyną, gerina lankstumą, pusiausvyrą. Nuolat praktikuojama joga turi teigiamos įtakos sveikatos būklei, pradedant svorio reguliavimu, baigiant širdies ir kraujagyslių, endokrininės sistemos veiklos gerinimu.

Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras taip pat tęsia ir daug susidomėjimo sulaukusias jogos mankštas suaugusiems kauniečiams ir kviečia prisijungti prie praktikų „Sveika nugara“, kurios vyks visą gruodį ir sausį. Norintys dalyvauti kviečiami registruotis praktikų grafike nurodytais telefono numeriais. Grafiką galite rasti čia: http://www.kaunovsb.lt/straipsnis/kvieciame-i-nemokamas-jogos-praktikas-sveika-nugara.html.