Kokybiškos telefonų dalys – ne ką mažiau svarbu nei pats telefonas

wrecked iphone
Photo by Skitterphoto on Pexels.com

Šiandieninis žmogus be mobilaus telefono – tiesiog neįsivaizduojamas reiškinys. Mobilusis telefonas yra tas prietaisas, kuris naudojamas kiekvieną dieną ir beje, tikrai ne vieną ar du kartus. Todėl mobiliųjų telefonų dalys yra išties labai paklausios. Tad,  ką reikia žinoti, jeigu šiandien jums aktualu telefonų dalys?

Pirmiausia paminėsime, kokias telefonų dalis galima įsigyti mūsų šalies rinkoje. Tai:

            •  LCD telefonų ekranus;

            •  Liečiamus ekranus;

            •  Lanksčiąsias jungtis;

            •  Telefonų baterijas;

            •  Telefonų dėklus;

            •  Grūdintus apsauginius stikliukus;

            •  Įkroviklius;

            •  Atminties laikmenas;

            •  Laisvų rankų įrangą;

            •  Automobilinius telefonų laikiklius;

            •  Asmenukių lazdas ir kt.

Apie kai kurias jų pakalbėsime atskirai. Bene populiariausi yra telefonų dėklai. Rinkoje dominuoja silikoniniai, aliumininiai, odiniai, plastikiniai dėklai. Silikoniniai – tai itin pigūs telefonų dėklai. Be abejonės, jie suteikia mažiau solidumo, tačiau turi savų privalumų. Pirmiausia – žema kaina. Antra – gerai saugo telefoną. Akmenukams ar kitoms panašaus tvirtumo medžiagoms patekus po silikoniniu dėklu, telefonas paprastai nebus subraižytas, nes tie smulkūs akmenėliai paprasčiausiai sulįs į dėklo vidų. Aliumininiai yra visiška priešingybė silikoniniams. Jie solidūs ir puikiai sugeria smūgius. Tačiau yra gerokai brangesni ir lengvai braižosi. Plastikiniai – tai tarpinis variantas tarp silikoninių ir aliumininių dėklų. Plastikas atrodo prabangiau nei silikonas, neprideda papildomo svorio ir gana pigiai kainuoja. Oda yra gana prabangiausia telefonų dėklų medžiaga. Ji atrodo išties nuostabiai, tačiau greitai dėvisi, tad reikia susitaikyti, jog telefono dėklą reiks dažniau keisti.

Kitos gana populiarios telefonų dalys – jų laikikliai automobilyje. Vienas svarbiausių reikalavimų, renkantis šią dalį – saugumas ir funkcionalumas. Pirmiausia atkreipkite dėmesį ar laikiklis netrukdys matomumui. Kitas svarbus dalykas – stabilumas. Galiausiai – telefonas turi būti lengvai pasiekiamas vairuotojui.

Labai dažnos klientų ieškomos telefonų dalys – telefono įkrovikliai, lanksčiosios  jungtys, atminties laikmenos ir kt. Visą įmanomą telefonų įrangą, kurią galite rasti rinkoje, sunku ir išvardinti. Atminkite, jog kuo platesnis prekybininkų pasiūlos ratas, tuo didesnė galimybė išsirinkti pačią konkrečiai jums tinkamiausią telefono dalį.

Tiek perkant telefonų dėklus, tiek kitas dalis labai svarbu žinoti, jog internete gausu dėklų kopijų, kurios yra nekokybiškos ir nepatvarios, todėl įsitikinkite, kad jūsų perkama prekė yra originali.