Paroda „Nukirstas miestas – persodintas žmogus“

Nors paroda „Nukirstas miestas – persodintas žmogus“ veikia jau nuo gegužės mėnesio, bet tikriausiai ne visi suspėjo dar joje apsilankyti. Verta suskubti, kadangi paroda veiks tik iki 12 31. Tai paskutinė proga dar prieš naujuosius metus praplėsti savo akiratį ir pasisemti naujų meno žinių.

Ši paveikslų galeriją simbolizuoja nukirstus medžius ir šalia jų esančius žmones. Aiškiai pabrėžiama ryški šių dienų problema – masiškai miestuose kertami medžiai. Tačiau čia kalbama ne tik apie gamtos išsaugojimą, bet paliečiamos ir žmogiškos vertybės, pilietiškumas. Visa tai meniškai pateikiama profesionaliuose paveiksluose.

Čia galėsite pamatyti šių menininkų kūrinius: Česlovo Lukensko, Gailės Griciūtės, Gyčio Padegimo ir kitų.Čia savo meną liejo ne tik tapytojai, bet ir kompozitoriai (pavyzdžiui, įgarsino Gedimino kalno medžius) ar režisieriai.

Parodoje tarsi pasakojamos visų nukirstų medžių istorijos, kurie buvo kertami skirtingose miesto vietose. Čia netgi galima išvysti medį su įstrigusia kulka iš Amerikos pilietinio karo. Kiekvienas medis turi unikalią savo gyvavimo istoriją. Kaip ir žmogus.

Parodos laikas: 2018 05 12 – 2018 12 31

Parodos trukmė: 234 dienos.

Parodos vieta: Kauno paveikslų galerija, K. Donelaičio g. 16, Kaunas.