Kur gali būti paslėpta pasiklausymo įranga?

slapta

Paslapčia išgirsti ką kalba jūs dominantys žmonės yra daug būtų. Ne tik išgirsti bet ir pamatyti ir jei yra būtinybė – įrašyti ir pateikti kaip įkalčius. Tobulėjant pasiklausymo ir sekimo įrangai atsiranda dar daugiau būdų ir vietų kur ir kaip ją paslėpti kad būtų nematoma. Detektyvai ir valstybės slaptųjų tarnybų darbuotojai turi daug būdų kur įmontuoti pasiklausymo įranga patalpose – šviestuvai, jungikliai, laikrodžiai, durų spynos, buityje naudojami prietaisai ir daug kitų gerų vietų. Šiame straipsnyje apžvelgsime kokios yra populiariausios mobilios sekimo priemones ir kur dažniausiai jos slepiamos.

Telefono pakrovėjas

Tai kiekvieno žmogaus kone kasdien naudojamas prietaisas todėl ne veltui jame labai dažnai slepiama pasiklausymo įranga. Kadangi telefonai įkraunami atvirose patalpos vietose, virtuvėje, svetainėje, ant darbo stalo ofise, yra didelė tikimybė išgirsti norimą informaciją per labai trumpą laiką.

Rašikliai

Paslėpta kamera rašiklyje išlieka vienas populiariausių sekimo priemonių. Jos patogios todėl kad norint jas paslėpti užtenka padėti į rašiklių stovelį ant darbo stalo biure ar namuose arba paprasčiausiai pasiūlyti asmeniui naudotis nauju rašikliu. Tokiu būtų rašiklis gali patekti į švarko kišenę, rankinę ar kažkur netoliese kur laiką leidžia sekamas asmuo.Vaizdo kamerų kokybė rašikliuose yra ženkliai patobulėjusi ir dabar galima gauti aukštos raiškos filmuotą medžiagą ne tik dienos metu bet ir naktį. Rašiklių dizainas yra įvairus ir todėl lengva pritaikyti pagal poreikį kad sekamas asmuo nesuprastų kad šis rašiklis stebi ir įrašinėja jo veiksmus.

 USB raktai

Atminties kortelės ir USB raktai yra rašiklių analogas nes jie taip pat naudojami darbinėje aplinkoje ar pramogaujant. Žmonės šiais laikais praleidžia daug laiko prie kompiuterio ir telefono tvarkydami reikalus. Tai kad pasiklausymo įranga bus įmontuota į atminties kortelę ar usb raktą yra labai tikėtina nes būtent tokiu momentu detektyvai ir tikisi sužinoti jautrią informaciją.

Akiniai

Akiniai sekimui ir pasiklausymui naudojami kai yra būtinas kontaktas su sekamu asmeniu. Modeliuojant tam tikras situacija, norint surinkti daugiau patvirtinančių faktų, kad sekamas asmuo nemeluoja, elgiasi vienodai tam tikrose situacijose ir daug kitų niuansų kuriuos norima ištirti.

 GPS

GPS siųstuvai dažniausiai naudojami pritvirtinant prie automobilio nematomoje vietoje. Šis sekimo būdas aktualus kai svarbu sužinoti sekamo asmens buvimo vietą, judėjimo kryptis, kur praleidžiamas laikas. Tai svarbu apungiant visus sekimo duomenis kad būtų sudarytas išsamus vaizdas kaip veikia įtariamasis.