Kurjeriai jūsų verslui – kaip pasirinkti tinkamiausius

Kadangi neseniai pradėjote vykdyti elektroninę prekybą jums tapo svarbu pasirinkti ir patikimus logistikos partnerius? Dalį prekių jūs siunčiate ne tik Lietuvoje, tačiau ir užsienyje esantiems klientams? Tokiu atveju, jums bus reikalingi kurjeriai, kurie siūlo prekių eksportą/importą iš ir į įvairias pasaulio šalis.

Tuo tarpu, jei jums kyla įvairių klausimų, kaip galėtumėte lengviau pasirinkti tokių paslaugų teikėjus, pateiksime jums kelias praktiškas įžvalgas.

Pagalvokite apie savo pagrindinius reikalavimus

Kiekviena el. parduotuvė yra skirtinga ir lygiai taip pat skiriasi el. parduotuvių savininkų turimi lūkesčiai. Dėl šios priežasties tampa labai svarbu iš anksto pagalvoti ir apie savo pagrindinius kurjeriams keliamus reikalavimus. Pavyzdžiui, galbūt jums yra labai svarbu pasirinkti kurjerių paslaugas siūlančią bendrovę, kuri jūsų produkciją galėtų pristatyti į konkrečias Europos šalis? O gal jums yra svarbiau, kad jūsų pasirinkti kurjeriai siuntas galėtų pristatyti ypatingai operatyviai? Kaip bebūtų, atsižvelgdami į tai, kas jums yra svarbiausia, galite atlikti ir tokių paslaugų teikėjų paiešką.

Pasinaudokite internetu

Ieškodami kurjerių paslaugas siūlančių bendrovių šiandien turėtumėte nepraleisti progos pasinaudoti ir internetu. Kaip žinia, visus užsakymus siuntimui registruoti galėsite internetu, o tai reiškia, kad kiekvieni kurjeriai taip pat turi ir savo internetinius tinklalapius, kurie ne tik reprezentuoja jų siūlomas paslaugas, tačiau taip pat suteikia platformą vartotojams, kurie nori užsakyti kurjerių paslaugas. Taigi, jei pasinaudosite internetu, suteiksite sau galimybę pasirinkti iš gerokai platesnio kurjerių asortimento.

Atsižvelkite į kurjerių kainas ir pristatymo terminus

Labai svarbu, kad bandydami pasirinkti kurjerius jūs nepamirštumėte atsižvelgti ir į kurjerių paslaugų kainas bei siuntų pristatymo terminus. Šie du svarbūs veiksniai skiriasi kiekvienoje bendrovėje, todėl turėtumėte skirti daugiau laiko ir palyginti skirtingų bendrovių taikomus pasiūlymus. Žinoma, taip pat svarbu, kad siuntų pristatymo paslaugos būtų suteiktos labai profesionaliai ir kokybiškai. Todėl jei nenorite prašauti pro šalį, visame šiame pasirinkimo procese kartu galite pasidomėti tokių paslaugų teikėjų turima patirtimi bei kitų vartotojų internete pateikiamais atsiliepimais bei rekomendacijomis.