Liamas Neesonas planuoja vaidinti dar 2 metus veiksmo filmuose

Ilgametis Holivudo aktorius Liamas Neesonas tapo tikra veiksmo filmų žvaigžde. Antroji jo karjera Holivude prasidėjo dar 2008 metais, kartu su labai sėkmingo filmo „Pagrobimas” (Taken) premjera. Po šio filmo, aktorius nebespėjo atsiginti pasiūlymų vaidinti veiksmo filmuose ir kiekvienais metais galime išvysti 2 ar 3 filmus, kuriuose vaidina šis aktorius.

Liam Neeson

Šio veterano karjera prasidėjo dar 1978 metais ir nuo to momento aktorius sukūrė begalę įsimintinų vaidmenų ir netgi buvo nominuotas Oskarui už puikų vaidmenį juostoje „Šindlerio sąrašas” (Schindler’s List). Neesonas taip pat suvaidino daugybėje garsių Holivudo filmų, tokių „Betmenas: Pradžia” (Batman Begins), naujausiuose „Žvaigždžių karuose” (Star Wars) ar paskolino savo balsą „Lego filmui” (Lego Movie).

Jau šiandien Lietuvos kino teatruose rodoma ir naujausia Liamo Neesono veiksmo juosta „Bėgte visą naktį” (Run All Night). Deja, panašu, kad veterano veiksmo filmų karjera gali būti suskaičiuota, o aktorius planuoja imtis kitokių vaidmenų. Duodamas interviu, aktorius prasitarė: „Manau, kad pajėgsiu vaidinti dar 2 metus (veiksmo filmuose). Jei leis Dievas ir sveikata. Manau, kad tada bus puikus laikas baigti karjerą veiksmo filmuose. Aš tikrai nenoriu sulaukti tos akimirkos, kai žiūrovai pamatę mane kalbės, kad man jau 62 metai ir laikas sustoti.”

Aktorius pasidžiaugė, kad yra visiškai patenkintas šiuo savo karjeros etapu ir „Pagrobimo” filmų sėkme. Tik laikas parodys ar Liamas Neesonas tikrai padės tašką šiam savo karjeros etapui, nes dar visai neseniai, aktorius užsiminė ir apie galimybė suvaidinti „Pagrobimo” ketvirtojoje dalyje, jei tik tokia bus sukurta.

Parengta pagal theguardian.com pranešimus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *