Muziejinė depeša šeimoms!

Nacionaliniame M. K. Čiurlionio dailės muziejuje organizuojami įvairūs proginiai renginiai skirti šeimoms. Ypač daug dėmesio bei palankių vertinimų susilaukė muziejaus Švietimo ir informacijos skyriaus organizuojamos kūrybinės dirbtuvės „Vasara, vasara…“ , kurios liepos ir rugpjūčio mėnesiais kvietė šeimas turiningai išnaudoti atostogų metą.

Atostogos taip greitai prabėga… todėl, atsižvelgdami į dirbančių ir auginančių vaikus tėvelių užimtumą, laiko stoką ir menkas galimybes apsilankyti su vaikais darbo dienomis edukacinėse programose, siūlome naują projektą – „ŠEŠTADIENĮ EINAM Į SVEČIUS PAS MŪZAS“.

Organizatorių nuotr.
Organizatorių nuotr.

Nuo lapkričio, kiekvieno mėnesio pirmąjį šeštadienį, 11.00 valand1, kviečiame šeimas į M. Žilinsko dailės galeriją (adresas Nepriklausomybės a. 12).

Čia Jus pasitiks muziejaus edukatorės, kurios įdomiai ir suprantamai pristatys naujausias parodas ir nuolatines galerijos ekspozicijas. Mamos, tėčiai, seneliai ir senelės turės galimybę kartu su vaikais ir vaikaičiais pasinerti į meninę aplinką, pasisemti nepatirtų įspūdžių, išbandyti savo kūrybinius sugebėjimus, o svarbiausia – jaukiai šeimyniškai, bet ne kasdieniškai pabendrauti ir nors valandėlei pamiršti visus rūpesčius.

Laukiame Jūsų pirmajame šeštadienyje lapkričio 7 dieną 11.00 valandą!

Registruotis reikia iš anksto, tel.: 8 37 22 94 75.

Papildoma informacija tel.: 8 37 32 26 01

Bilieto kaina suaugusiems – 2 EUR, senjorams – 1 EUR, mokyklinio amžiaus vaikams – 1 EUR, žmonėms turintiems invalidumą ir ikimokyklinio amžiaus vaikams apsilankymas nemokamas.

Maloniai kviečiame atvykti.