Muzikantai turi žinoti – smuiko kaina neturi būti maža

smuikas kaina
Nuotrauka: https://www.pexels.com/photo/acoustic-art-blur-bowed-instrument-165973/

Galvojate kur būtų galima rasti mažiausias smuikų kainas, kad tuo pačiu nenukentėtų ir kokybė? Ko gero daugelis patars naudotis paieškos sistemomis ir ten vesti tokias frazes kaip „smuikas kaina“. Tačiau verta atminti, kad smuiko kaina visada yra vienas iš rodiklių, kuris nusako ar perkamas instrumentas tikrai yra kokybiškas. Kai kurie pardavėjai mėgsta dažnai kartoti, kad jų siūlomi muzikos instrumentai yra patys geriausi ir aukščiausios kokybės. Tačiau realybė yra tokia, kad dauguma tokių pardavėjų patys su muzika neturi nieko bendro. Jie nežino kaip atskirti kokybišką garsą nuo nekokybiško. Tad, jeigu renkatės smuiką ir norite už jį sumokėti nedidelę pinigų sumą, tuomet žinokite, kad pigiai galima gauti tik katę maiše. Tai liečia praktiškai visų muzikos instrumentų įsigijimą.

Galvojantiems kur pirmiausia reikėtų apsidairyti, siūloma labiau pažvelgti į elektroninę erdvę. Štai ten galima rasti begalę pasiūlymų. Yra specialių muzikos prekių parduotuvių, yra privačių asmenų, kurie nori atsikratyti nebenaudojamais instrumentais. Bet, labiausiai reikia atkreipti dėmesį į tai, kad yra ir sukčių, kurie bandys išvilioti pinigus. Tam, kad išvengtumėte galimų apgavysčių perkant muzikos instrumentus, pirmiausia reikėtų atsižvelgti į įsigijimo vietas. Dažniausiai sukčiai yra privatūs asmenys, kurie reklamuojasi įvairiuose parduotuvėms neįprastuose kanaluose. Tai reiškia, kad jeigu gavote kažkokį privatūs pasiūlymą kažkokiame forume ar socialiniuose tinkluose, tuomet reikėtų būti budriems. Tai liečia ir dairymąsi po skelbimų portalus. Būtent privatūs asmenys ir turėtų kelti didžiausią nerimą.

Norintiems visiško saugumo smuiko ar kito muzikos instrumento įsigijimo metu, rekomenduojama dairytis į specialiai tam skirtas el. parduotuves. Jose prekiaujama tik su muzika susijusiomis prekėmis bei muzikos instrumentais. Ten nerasite visiškai su tuo nesusijusių prekių. Aiškiau kalbant, specialios muzikos prekių parduotuvės, kurios veikia ilgus metus, gali pasiūlyti ir geriausias kainas, ir geriausią kokybę, ir saugumą viską įsigyjant internetu. Elektroninėje erdvėje dairytis patariama visiems, kurie nori išvengti didelių išlaidų. Ten galima rasti didesnę pardavėjų konkurenciją, kuri pasireiškia mažomis kainomis. Pardavėjai siekia patraukti kiekvieno pirkėjo dėmesį, o tai jie daro siūlydami mažesnes kainas, įvairias akcijas bei nuolaidas.

Ieškantiems kokybiško smuiko, taip pat derėtų atsižvelgti į turimą biudžetą. Jeigu smuiko įsigijimui negalite skirti daug pinigų, tai tuomet reikėtų nusiteikti, kad ir aukščiausios kokybės instrumento įsigyti nepavyks. Turite suprasti, kad yra didžiulis skirtumas tarp pigaus ir keturženkles sumas kainuojančios smuiko skambesio. Kuo smuikas brangesnis, tuos jis yra patvaresnis ir skleidžiantis geresnį ir ausiai malonesnį skambesį. Dažniausiai itin brangūs smuikai yra žymimi specialiais prekiniais ženklais, o kai kurie instrumentai netgi būna vienetiniai arba labai riboto tiražo. Kaip bebūtų, ieškantiems instrumento, kuriuo būtų galima mokytis, tiesiog reikėtų labiau dairytis specialiose el. parduotuvėse, tuo labiau, kad jų yra ne tiek daug kaip galvojate.

Muzikos prekių parduotuvių internete yra gana mažai, tačiau pagrindinės gali patenkinti visus poreikius. Pardavėjai gali pasiūlyti milžinišką asortimentą bei gana mažas kainas. Tokiose vietose galima saugiai įsigyti bet kurį muzikos instrumentą, nes dažniausiai tokiose vietose vykdoma legali prekyba ir užtikrinamos visos vartotojų teisės.