Paroda moterims ir ne tik

Be moterų pasaulis paprasčiausiai nesisuktų. – taip gali drąsiai teigti kiekvienas. Tačiau ar mes dažnai susimąstome, kokia turėtų būti moteris šiuolaikinio pasaulio rėmuose? Kaune nuo pat rugsėjo 27 dienos iki spalio 22, šančiuose, Sandėlių g. 7,  galima lankytis parodoje „Moterys interpretuojančios moterį“.

Ši paroda yra skirta moterims, kurios siekia savo prigimtį pažinti iš arčiau. Tačiau parodoje gali lankytis ir vyrai, kuriems yra įdomu daugiau sužinoti apie moterų psichologiją.

Šiais laikais moterys yra labai darbščios ir rodos spėja visur, bet ar tikrai tai yra neišvengiama šiuolaikiniame gyvenime?

Parodoje dalyvauja moterys, kurios siekia iškelti įvairius klausimus apie moters prigimtį: kokia moteris turėtų/neturėti būti, ar jos gali mąstyti lygiai taip pat logiškai, kaip ir vyrai? Ar moterys tikrai yra tokios emocingos, kaip visiems yra įprasta? Kaip yra išreiškiamas moters kūrybiškumas ir kaip galima jį plėtoti?

Šie ir kiti klausimai bus bene patys pagrindiniai parodos metu. Į juos stengsis atsakyti žymios menininkės moterys ir stengsis papasakoti, kaip dabartiniame pasaulyje jaučiasi meną kurianti moteris, kaip atrodo jos pasaulis.

Pranešimus skaitys: D. Statinytė, D. Vingytė, D. Tankevičienė, E. Mameniškytė ir K. Suvorova.