Platus virtuvių pasirinkimas – kodėl būtina galvoti apie virtuvės stilių?

Virtuvės įrengimas reikalauja itin daug dėmesio. Kaip teigia interjero dizaino specialistai, virtuvė neretai formuoja viso būsto nuotaiką ir atmosferą, todėl jai reikia skirti kur kas daugiau dėmesio nei kitoms patalpoms. Platus virtuvių pasirinkimas suteikia praktiškai neribotas pasirinkimo galimybes, todėl savo interjero viziją įgyvendins tiek klasikos, tiek modernizmo mėgėjai. Iš kitos pusės, nereikėtų apsiriboti vien dizainu – graži virtuvė turi būti ir praktiška, ir funkcionali.

Individualiai gaminami baldai – praktiškas sprendimas stilingai virtuvei

Svarbu suprasti tai, kad keičiantis laikams keitėsi ir tiesioginė virtuvės paskirtis. Jei anksčiau virtuvė buvo griežtai tik maisto ruošimo zona, šiandien situacija gerokai pasikeitė ir virtuvė tampa viena iš galimybių parodyti savo stilių, grožio suvokimą ir gyvenimo būdą. Virtuvės šiandien yra gerokai atviresnės, o šioje patalpoje ne tik ruošiame maistą, bet ir mėgaujamės puodeliu kavos, kviečiame užeiti svečius ar leidžiame laiką su šeimos nariais. Be to, stilinga virtuvė nuteikia palankiai – tokioje erdvėje kur kas smagiau gaminti pietus šeimos nariams ir išbandyti naujus receptus. Kaip ir minėjome, virtuvė dažnai lemia visų namų nuotaiką, todėl virtuvės interjeras yra vienas pirmųjų darbų, kuriuos turėtumėte apgalvoti, jei planuojate remontuoti būstą.

Virtuvėje viskas turėtų derėti tarpusavyje ir užtikrinti funkcinį patogumą. Siekiant šio tikslo, visų pirma reikėtų galvoti apie individualiai gaminamus virtuvės baldų komplektus. Tai praktiškas ir patogus sprendimas, kuris leis funkcionaliai išnaudoti kiekvieną virtuvės centimetrą ir tuo pačiu suteiks patogumo, kurio reikia būtent jums. Taip jau yra, kad žmonių poreikiai skiriasi, todėl universalūs sprendimai toli gražu tinka ne visiems. Virtuvė turi būti suplanuota pagal konkrečios šeimos poreikius, pvz., vieni mėgsta kaupti atsargas, kiti turi daug įvairios virtuvinės technikos, tretiems reikia didelio stalviršio maisto ruošimui, ketvirti didžiausią dėmesį skiria estetikai. Be to, virtuvė tiek savo aukščiu, tiek išplanavimu turi atitikti čia daugiausiai laiko praleidžiančio žmogaus reikalavimus.

Rinkitės estetikos ir kokybės dermę

Virtuvė – sprendimas ne vienai dienai, todėl rinkitės stilių, estetiką ir kokybę. BALDITA gaminami baldai siūlo aukštos kokybės medžiagas ir profesionalius gamybos sprendimus, kad galėtumėte realizuoti svajonių namų viziją. Ilgametę patirtį turintys baldininkai atsakys į visus jūsų klausimus ir pasiūlys sprendimus, kuriais galėsite džiaugtis ne vienerius metus. Nors individualiai gaminami baldai reikalauja daugiau kantrybės ir laiko, būsite tikri tiek baldų ilgaamžiškumu, tiek prekinės išvaizdos išsaugojimu.