Albino Šileikos prieverpsčių paroda – Lietuvos liaudies buities muziejuje

Albino Šileikos paroda
Albino Šileikos prieverpsčių paroda

Lietuvos liaudies buities muziejus kviečia į Albino Šileikos prieverpsčių parodos atidarymą, kuris vyks šių metų rugpjūčio 21 dieną (penktadienį) 13.00 valandą. Lietuvos liaudies buities mzuiejaus miestelyje, Ugniagesių stoginėje. Albinas Šileika yra Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Operatyvaus valdymo skyriaus pareigūnas, savo laisvalaikį atiduodantis didžiąjam pomėgiui – drožybai. „Medžio drožyba – tai senas amatas ir tik nuo mūsų pačių priklauso, kiek mes galime tęsti senąsias tradicijas, išlaikant tautinį paveldą bei jo autentiškumą. O pati kūryba – tai atgaiva sielai, ir senųjų amatų puoselėjimas“, – sakė Albinas.

Per metus tautodailininkas sukuria apie 180-200 darbų. Kolekcijoje yra 175 darbų, keliaujančių po parodas. Raižiniai eksponuoti daugelyje Lietuvos vietų, taip pat užsienyje.

Nepraleiskite puikios progos pasigrožėti gausia prieverpsčių kolekcija ir pabendrauti su autoriumi jau šį penktadienį! Paroda veiks kasdien 10.00-18.00 valandomis iki rugsėjo 30 dienos Ugniagesių stoginėje.