Čiurlionis įkvepia naktinėti

Nacionaliniame M. K. Čiurlionio dailės muziejuje, adresu V. Putvinskio g. 55, Kaune:

2015 metų gegužės 16-osios vakarą, visi nutarę „panaktinėti“ su Čiurlioniu ar šalia jo galės nuo 17.00 valandos nemokamai aplankyti galeriją, pasirinkti „muzikines ekskursijas“. Vieną jų pasiūlys fleitininkas Andrius Radziukynas. Jis savo improvizacijomis ves klausytojus ir žiūrovus nuo kūrinio prie kūrinio. Savo muzikines nuotaikas prie Čiurlionio paveikslų kurs solistė Skaidra Jančaitė ir sutartinių atlikėjos.

Kiemelyje veiks improvizuota lauko kavinė, kurioje restorano „Miesto sodas“ meistrai kvies paragauti užkandžių, desertų, sukurtų pagal Čiurlionių šeimos tradicijas. Net skaitydami meniu, sužinosite naujų dalykų apie Čiurlionį.

Lauko scenoje drąsiai improvizuos garsus gatvių šokių ir teatro kolektyvas, vadovaujamas Julijaus Nosovo „IN BEAT“. Šį vakarą jie demonstruos programą, sukurtą pagal M. K. Čiurlionio muziką. Džiazo grupė iš Druskininkų atliks programą „Čiurlionis kitaip“. Vakaras nelepins šiluma, tad nepamirškite šilčiau apsirengti, o gal ir pledą pasistverti.

Čiurlionis įkvepia naktinėti

Atvykusiems su šeimomis, siūlome galerijoje išbandyti jėgas surenkant M. K. Čiurlionio paveikslų dėliones (bus darbo ne tik mažiesiems). Įsimylėjusiems ir mylintiems siūlome pasirinkus patikusį atvirlaiškį, sukurti savąjį meilės laišką, pasitelkiant Čiurlioniškus tekstus. Visus, kurie nori išbandyti įnoringą pastelės techniką, turės galimybę įgyvendinti ir tai.

Vakaro pabaiga, skirta mėgstantiems avangardą. Galerijos salėje koncertuos Ramūnas Jaras ir broliai Bazarai, kitaip – „Sotus Kauno muzikai“. Jie pristatys savo versiją „Čiurlionis įkvepia“. Salėje bus galima išvysti gabaus mūsų tautiečio, Edinburgo „Napier“ universiteto absolvento Mindaugo Suchocko sukurtą animaciją, pagal M. K. Čiurlionio „Zodiaką“.

17.00–19.00 val. NEMOKAMAS GALERIJOS LANKYMAS
19.00 val. MUZIKINĖ EKSURSIJA PO ČIURLIONIO GALERIJĄ SU FLEITININKU ANDRIUMI RADZIUKYNU
19.30 val. JULIJAUS NOSOVO TEATRO IR ŠOKIO STUDIJA „IN BEAT“
20.00 val. DRUSKININKŲ DŽIAZO ANSAMBLIS. „ČIURLIONIS KITAIP“
21.00 val. PASIVAIKŠČIOJIMAS PO ČIURLIONIO GALERIJĄ SU SOLISTE SKAIDRA JANČAITE
22.00 val.
„JARAS RAMŪNAS IR SOTUS KAUNO MUZIKAI“

Visi renginiai nemokami. Muziejus dirbs nuo 17 valandos iki 24 valandos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *