Itališkas karštis su „JoyCut” neaplenks ir Kauno

Šį ketvirtadienį, liepos 23 dieną, „LRT Opus“ terasoje, įsikūrusioje menų fabriko „Loftas“ kieme Vilniuje, savo pasirodymą surengs viena įdomiausių šių dienų italų grupių „JoyCut“.

„Pažadu, „JoyCut“ nustebins muzikos mylėtojus. Mačiau juos gyvai Taline ir, galiu pasakyti, kad pasirodymo pabaigoje likau, švelniai tariant, pritrenktas – tai gyvenimo muzika“, – kalbėjo muzikantas Victoras Diavara.

Grupės magija gimsta iš dviejų būgnų komplektų ir begalės elektroninės muzikos prietaisų scenoje.

Liepą pradėjo su muzikos žvaigždėmis „The Chemical Brothers“

Garsusis britų elektroninės muzikos duetas „The Chemical Brothers“ šį italų trio pasirinko apšildyti savo šou Italijoje.

„Visiems „The Chemical Brothers“ gerbėjams tai jau yra stiprus argumentas, kodėl „JoyCut“ yra verti kelių valandų dėmesio šį ketvirtadienį Vilniuje“, – sako V. Diavara.

Joycut – Wireless (LIVE)

Neliko nepastebėti „Tallin Music Week”

Ekspresyvieji italai šiemet dalyvavo viename didžiausių muzikos industrijos renginių Baltijos šalyse – „Tallin Music Week“. Taline grupė sužavėjo muzikos profesionalus ir savo pasirodymo kokybe gerokai lenkė kitus muzikos savaitės dalyvius.

Įtraukianti vyrukų energija, netikėtas grupės sąstatas su dviem būgnininkais, galybė elektroninės muzikos prietaisų, įdomi ateities muzika papirko ir V. Diavarą bei paskatino jį „JoyCut“ pasikviesti į Lietuvą.

Kaip italai įsivaizduoja niekada nematytą Lietuvą

„Tallin Music Week“ metu „Loftas“ uždavė kelis klausimus žaviajam „JoyCut“ nariui Pasco. Paklaustas, kaip atlikėjas įsivaizduoja Lietuvą, Pasco atsakė: „Esame daug girdėję apie Lietuvą. Pirmiausia pagalvočiau apie jūrą ir smėlį, miškus ir žalią spalvą“.

Savo socialino tinklo „Facebook“ paskyroje „JoyCut“ dalinosi mintimis apie kelionę į Lietuvą: „Keliavimas – tai gyvenimo metafora. Kai žmogus turi galimybę pasidalinti savo suvokimu su kita kultūra, tai, kas sugrįžta yra neįkainojama. Lietuva, mes atvykstam!“

JoyCut Kaune

Bandė užkariauti Šiaurės Ameriką

Šis italų trio pernai buvo surengęs turą Šiaurės Amerikoje. Čia grupė buvo pasitikta audringai, o džiūgaujantys atgarsiai apie grupės pasirodymus buvo girdėti už Atlanto.

Būtent šio turo metu „JoyCut“ pirmą kartą išgirdo savo kūrinį per radiją: „Važiavome per dykumą, kai gerai žinomos radijo stoties „KCRW“ vedėjas Nicas Harcourtas eteryje mus pristatė pasauliui. Nepamirštama. Religinė tyla – tai buvo pasididžiavimo ir pasitenkinimo akimirka“.

„JoyCut“ pasirodys industriniame menų fabriko „Loftas“ kieme jau šį ketvirtadienį, o penktadienį keliaus į „Ryšių kiemelį“ Kaune. Vilniuje į šį koncertą bus galima patekti susimokėjus simbolinį kultūrinį mokestį.