Karikatūrų paroda „Stot! Humoras eina!“

Šių metų gegužės 20 dieną, trečiadienį, 14.00 valandą Kauno miesto muziejuje (adresas M. Valančiaus g. 6) atidaroma karikatūrų paroda teisingumo tema „Stot! Humoras eina!“.

Teisingumo ministerija, bendradarbiaudama su Nacionaline karikatūristų asociacija „Humor Sapiens“, organizuoja karikatūrų parodą teisingumo tema „Stot! Humoras eina!“.

Teismų darbas dar ir šiandien visuomenėje yra apipintas gandais ir nebūtomis istorijomis apie galimybes išsisukti nuo teisingumo ir nupirktais sprendimais.

Tokie stereotipai inspiravo karikatūrų parodos „Stot! Humoras eina!“ idėją. Profesionalūs karikatūristai ir laisvės atėmimo įstaigose bausmes atliekantys nuteistieji buvo pakviesti su humoru pažvelgti į teisininkų darbo kasdienybę.

Edmundas Unguraitis - Turgus
Edmundas Unguraitis – Turgus

Šiemet parodoje dalyvauja 35 karikatūristai – tai rekordinis autorių skaičius. Galbūt tokį gausų menininkų būrį pritraukė iš pirmo žvilgsnio nesudėtinga, vis dėlto nemažai išmonės reikalaujanti teisingumo tematika. Galima pastebėti, kad apie teisingumą – kaip ir krepšinį – daugelis manosi viską žinantys“, – įžvalgomis dalijosi vienas parodos organizatorių karikatūristas Jonas Varnas.

Prizinį parodos fondą – 1 000 eurų – pasidalino trys vertinimo komisijos geriausiais pripažinti karikatūrų autoriai: Edmundas Unguraitis, Auritas Sipaitis, Vladimiras Beresniovas. Paskatinamieji prizai įteikti Antanui Bartašiūnui, Juozui Juozapavičiui ir Ilja Bereznickui.

Gegužės 20 d. parodą Kauno miesto muziejuje iškilmingai atidarys teisingumo ministras Juozas Bernatonis ir Nacionalinės karikatūristų asociacijos „Humor Sapiens“ atstovai.

Renginio vieta: Kauno miesto muziejaus Koridoriaus galerijoje (M. Valančiaus g. 6);
Renginio pradžios laikas: 2015 metų gegužės 20 diena (trečiadienis), 14.00 valanda;
Orientacinė renginio trukmė: 1 valanda;
Ekspozicijos trukmė: nuo 2015 metų gegužės 20 iki 31 dienos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *