Viešbutis pasižymintis išskirtine prabanga sužavės kiekvieną

viešbutis

Esperanza Resort – nepaprasto grožio, tviskantis prabanga ir elegancija viešbutis, įsikūręs Trakų rajone, Aukštadvario regioniniame parke šalia Ungurio ežero.

Esperanza rezidencijoje rasite net tris restoranus, kuriuose yra siūlomi gurmaniški valgiai. Virtuvės šefai puikia išmano savo darbą ir yra savo srities profesionalai. Didelė dalis produkcijos į restoranus atkeliauja iš ekologinio ūkio, kuris yra įsikūręs visai šalia Ungurio ežero.

Šioje rezidencijoje sau tinkamą kambarį ras kiekvienas, nes jie yra skirtingų kategorijų, čia gali ilsėtis romantikos pasiilgusios poros arba jaukų poilsį pasirinkusi šeima. Kambariai pasižymi savo erdvumu, jie yra šviesūs su vaizdu į mišką arba ežerą. Kambariuose vyrauja elegancija, nepaprasto jaukumo suteikia medžio sienos bei kietmedžio grindys. Kokybišką miegą užtikrins karališkos dvigulės arba viengulės lovos, kambariuose rasite televizorių, darbo stalą, oro kondicionavimo sistemą, mini barą, seifą ir kitus patogumus.

Esperanza resort & SPA tai prabangi poilsio oazė. Čia atsipalaiduosite, pamiršite visus rūpesčius ir pasinersite į nuostabius malonumus. SPA Esperanza rasite didelį procedūrų pasirinkimą, kurios yra atliekamos su unikaliais, novatoriškais įrenginiais, kurie yra pritaikyti prie natūralių žmogaus organizmo savybių. Jei norite pabėgti nuo kasdieninio šurmulio ir streso, pailsinti savo kūną bei sielą, Esperanza resort & SPA yra geriausias pasirinkimas.

Baseino ir pirčių komplekse Jūsų laukia atpalaiduojantys malonumai. Galėsite apsilankyti saunoje, garinėje pirtyje, pasiplaukioti baseine bei pasimėgauti masažu sūkurinėje vonioje. Tikriausiai daugelis yra girdėjęs apie pirties naudą, ji valo organizme susikaupusius toksinus, valo odą, atpalaiduoja raumenis ir mažina stresą.

Mėgstantiems aktyvų poilsį, Esperanza resort taip pat ras ką veikti. Viešbučio teritorijoje įrengti du teniso kortai bei dviejų vartų futbolo aikštelė. Šios sporto vietos yra gerai apšviestos, dėl ko svečiai žaidimu gali mėgautis tiek naktį, tiek dieną.

Išsiruošusiems į šią rezidenciją šiltuoju metų laiku, Esperanza Resort gali pasiūlyti dar daugiau malonumų ir pramogų. Šalia esančiame ežere galima pasiplaukioti su valtele, žvejoti, maudytis ir mėgautis kava ant lieptelio. Tačiau čia verta atvykti bet kuriuo metų laikų. Pavasarį atgyja gamta ir sugrįžta paukščiai, rudenį gamta nusidažo nuostabiomis spalvomis, o žiemą miškai apsigaubia sniego pusnimis. Visais metų laikais gamta žavi savo nuostabiu grožiu, kuris skatina kūrybiškumą, suteikia ramybę ir harmoniją.