Kokybiškiausios urnos laidotuvėms: kaip pasirinkti ir nesuklysti

Gedėjimo laikotarpiu, svarbių sprendimų priėmimas gali būti sudėtingas. Tinkamos urnos pasirinkimas prarastam draugui ar mylimam žmogui yra itin sudėtingas.

Yra daug pasirinkimų ir įvairių tipų urnų, kurios gali būti ir naudingos, ir pribloškiančios tuo pačiu metu. Mes pateikėme keletą patarimų, kurie padės jums pasirinkti urną ir palengvinti vieną iš sunkiausių sprendimų.

4 patarimai, kaip pasirinkti tinkamą urną

Svarbu suprasti, kad yra tiek daug pasirinkimų, nes yra labai daug skirtingų žmonių tipų ir skonių.

Nuspręskite, kur bus urna

Jūs žinote, kad jūsų pasirinkimas pirmiausia turi būti praktiškas, o tai reiškia, kad jo reikia kremuotų palaikų saugojimui, o tik tada, kai norite gražiai atrodyti. Taigi paklauskite savęs, kaip planuojate naudoti urną?

Ar ši urna patenka į kolumbariumo nišą, šalia kitų urnų? Jei taip, tuomet prieš perkant urną reikia išsiaiškinti nišos dydį ir erdvę. O gal planuojate išbarstyti pelenus ar užkasti urną? Tokiu atveju reikėtų pigesnio indo, nes jis nebus nuolatinis ir dažnai matomas.

Koks stilius tinka jūsų mylimam žmogui?

Du pagrindiniai jūsų tikslai renkantis urną yra rasti ką laikyti artimo žmogaus pelenams ir pagerbti juos kokybiška urna. Urnų dizainų yra tūkstančiai, bet kas geriausiai atitinka mirusiojo norus ar asmenybę? Jei jie nepasirinko urnos ar nedavė jums nurodymų, ką jie domisi arba, kaip manote, kokie specialūs pomėgiai galėtų padėti jums pasirinkti?

Pagalvokite apie kai kuriuos iš šių stilių ir ką jie galėtų atstovauti jūsų draugui: meninį, rankų darbo, patriotinį, religinį, teminį, įnoringą ir t. t. Taip pat galite pasirinkti išgraviruoti norimą užrašą ar sentenciją.

Iš kokios medžiagos turėtų būti pagaminta urna?

Jei ieškote tradicinės urnos, kuri nebūtinai būtų stilizuota, galite rinktis iš įvairių medžiagų. Itin populiarūs pasirinkimai yra: keramika, stiklas, mediena, metalas.

Nuspręskite dėl kainos

Iš tikrųjų urnos yra įvairių kainų intervalų, todėl turėtumėte nuspręsti, kiek norite išleisti urnai. Nuo kuklios kainos (50-100 eurų) iki daugiau nei 1000 eurų – beveik kiekviename kainų diapazone rasite tai, ko norite. Brangesnės kainos gali turėti daug geresnį meistriškumą, tačiau kiekviename kainų taške galėsite rasti tai, kas jums patinka.