Tinkamai parinktas makiažo pagrindas garantuos kokybiškai atliktą makiažą

makiažo pagrindas

Kiekvienas metais mergina vis labiau tobulėja, vystosi, gražėja. Žinoma, grožis yra sąlyginis dalykas ir kartais norisi jį tik dar labiau pabrėžti arba netgi tam tikrus bruožus užmaskuoti. Tikriausiai kiekviena mūsų gali rasti netinkamoje vietoje atsiradusį spuogelį, dėmelę, plaukelį ar kitą nemalonų objektą ant veido. Tuomet sakoma, kad makiažas šiais laikais yra visagalis ir geba labai daug paslėpti, užmaskuoti ir tuo pat metu paryškinti pačias gražiausias veido dalis. Taigi apie viską nuo pradžių.

Atliekant makiažą visų pirma reikia laikytis tam tikrų taisyklių. Tikrai ne visos merginos bei moterys žino, kokia eilės tvarka atlikti makiažą. Svarbu nesumaišyti priemonių naudojimo eiliškumo, nes tik tuomet jis atrodys nepriekaištingai ir nekenks Jūsų odai, o ja reikia labai rūpintis. Daugelis kiekvienai dienai renkasi minimaliai bei kuo natūraliau atrodantį makiažą. Jis nėra įpareigojantis ir toks makiažas tiks keliaujant į paskaitas, darbą ar tiesiog dieną leidžiant miesto centre.

Tam, kad veidas būtų tinkamai paruoštas priemonių naudojimui jį turite sudrėkinti. Pakankamas drėgmės kiekis garantuos Jūsų atlikto makiažo kokybę, kad ir koks makiažo pagrindas bus naudojamas. Veido drėkinimą galite atlikti keletu sluoksnių. Šiam veiksmui rinkitės toniką, o po to dieninį veido kremą. Siekiant tobulumo atkreipkite dėmesį į mimikos raukšleles. Rekomenduojama jas sudrėkinti papildomai, kad makiažas per greitai „nesubyrėtų”.

Kai tik veido oda bus sudrėkinta, gali būti naudojamas makiažo pagrindas. Specialistai pataria kreminę pudrą pradėti tepti nuo veido centro. Tad visų pirma makiažo pagrindo paskirstykite ant kaktos, nosies, smakro bei paakių zonos. Šios konkrečiai nurodytos veido vietos gali būti padengiamos kremine pudra ir intensyviau. Naudojamas makiažo pagrindas visada suteikia odai atspalvio ir gaivumo. Jo tikslas nėra maskuoti. Tam yra skirti maskavimo korektoriai. Ir tik tada naudokite birią arba kompaktinę pudrą.

Toliau keliaujame prie antakių. Rekomenduojama šiuos plaukus viršum akies pašukuoti į viršų, o vidurį ir antakio galą – į šonus. Nepamirškite išryškinti tų vietų, kur baigiasi antakis ir kur jis prasideda. Paskutiniai du akcentai – akių šešėliai, tušas bei lūpos. Kai kuriuos jų moterys mėgsta ir praleisti. Pasiryškinę šias veido zonas viską užfiksuokite su toniku.